BMW 318i

BMW 318i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja ovde nacitah svasta nisam bas sve citao ali OK
ko prvo momak je napisao neke nebuloze o cijeni motora ''prilagodjavanju mjenjaca'' , i o nekim turbinama peezdarijama i slicno
e onda sam citao o nekim kockama koje se nemogu voziti koje slajdraju i slicno bla bla bla

s38 b36 motor se moze naci cca 1500-2000eura ali to su ubijene masine koje trebaju cca 3500eura dijelova za generalku ( nema zamjenskih dijelova samo MOTORSPORT to moze muha potvrditi )
i kocka sa tim motorom ide nenormalno i moze se sasvim lijepo voziti :)
a te turbo sanjarije bez 30-40 000eura na toj masini zaboravi tako da.... plus onda prijenos zaj*ancija i slicno
vec okani se toga za 500eura ja ti prodam 3.5 motor sa 218 ks i za jos 300 ti ugradimo to i imas da se zabavljas do besvijesti
a to sta ti je auto bilo 318 nema nikakve veze sasija je ista i u M3 i u 316 tako da ti je to sasvim svejedno
ali moj savjet ako nisi bar koju godinu grijao guzicu u 325 okani se sanjarenja o MPOWER sestaku u kocki
 
Član

slazem se i sa scanerom :D
salu na stranu, mani se sanjarija i ako imas taj novac... uradi ovo sto je i scaner rekao, ugradi 3.5 motor i mirna bosna..
a sumnjam da bi sa tako malo vozackog iskustva mogao upravljati tolikom mrcinom :cool:
 
Član
sub3r je napisao(la):

slazem se i sa scanerom :D
salu na stranu, mani se sanjarija i ako imas taj novac... uradi ovo sto je i scaner rekao, ugradi 3.5 motor i mirna bosna..
a sumnjam da bi sa tako malo vozackog iskustva mogao upravljati tolikom mrcinom :cool:

Slažem se i ja naravno sa Scanerom, ali vi ne znate da sejfo ima iskustva više od svih nas, vozačku godinu dana i još 5-6 godina vožnje.:D
 
Član
milanelo je napisao(la):
Ovu temu je najpametnije zakljucati.........;);):icon_rolleyes:

De ne lupetaj, života ti.:D
Ko će sejfi podršku da daje?:D
Naprijed, sejfo, mi smo uz tebe! Jedva čekam da vidim tu zvjerku od 600KS, a mislim da se i ostali slažu sa mnom.:icon_confused:
Kad ono reče, za par mjeseci gotovo sve, a?:icon_confused:
 

LSD

Član
ma sejfo ce nas iznenaditi ba....
cuo sam se s jednim prijateljem..inace radi na granici...i kaze da je sinoc presao neki BMW-ov motor i da na njemu nesto pise m power....

tako da bi se to moglo i ranije ocekivati
 
Član
http://img194.imageshack.us/img194/8458/bmwc.jpg
ako si zainteresovan mozemo se dogovoriti motor je presao cca 650 000
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top