BMW 318i

BMW 318i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja jos uvijek mislim da nas ti furas:lol:
1. Za te pare nemozes uzet dobar 2.5 24v motor od BMW a ne M5
2. Te turbine su isto diskutabilne
3. Da to sve uradis treba mnogo, mnogo vise para od tog sto si naumio
4. Da ti to sve uspije kocka nemoze krenut sa tolikom snagom a ne vozit trku 402, diskutabilno je da li bi i za drift bila upotrebljiva
5. SM ti je sve rekao, pored tog motora (koji vjerovatno neces ni nac) i turbina, trebaju ti klipovi, dizne, intercooler, crijeva, ECU, brusit glavu prilagodit turbu, novi dihtunzi, novi izduv kompletan, pola jos dijelova s tog motora da to moze podnijet, jako dobar i iskusan majstor da to sve sklopi i dobro naplati svoje znanje i jos puno stvari da ne nabrajam jer ces vjerovatno od svega odustat,
Ako ustrajes zelim ti puno srece u radu i javi se da ti ja prvi cestitam i treba ti plaketu dodjelit AKO to uspije i bude funkcionalno:123:
 
Član
halo ba.....imam

motor.....treba da stigne polovinom maja......ima neki manji kvar na motoru , al je to sitnica......(vezano za motor: moram prilagodit mjenjac za motor )

samo treba da provjerim, sve o turbopunjacima.....(al sve sto treba), kovani klipovi...i sve ostalo sto treba.....

al slabo to ko zna.......

a ovaj sto prica...da kocka ne moze krenut sa toliko snaga.....

imas kocke i sa 1000 KS....

a ovaj sto prica...da kocka ne moze krenut sa toliko snaga.....

imas kocke i sa 1000 KS....
 
Član
auto bi ti bilo ringispil od 2500 obrtaja :)

sejfo je napisao(la):
halo ba.....imam

motor.....treba da stigne polovinom maja......ima neki manji kvar na motoru , al je to sitnica......(vezano za motor: moram prilagodit mjenjac za motor )

samo treba da provjerim, sve o turbopunjacima.....(al sve sto treba), kovani klipovi...i sve ostalo sto treba.....

al slabo to ko zna.......

a ovaj sto prica...da kocka ne moze krenut sa toliko snaga.....

imas kocke i sa 1000 KS....

a ovaj sto prica...da kocka ne moze krenut sa toliko snaga.....

imas kocke i sa 1000 KS....




ta kocka od 1000 konja je u startu bila M3 a ne 316i...
 
Član
S obzirom na tvoju informiranost i način na koji iznosiš ideje i planove,ja bih rekao da si klinac koji nema ni vozačku.

Smješne su ti izjave,kakvih bola 1000 ks...cccccc

No,ti malo počni da radiš i dokaži da nisam u pravu;)
 
Član
zela....gti..............u pravu si sisam imp vozacke....tek sam polozio ...........al sigurno vozim duze nego ti.......vozim auto 6 godina.....

nego malo pogledaj projekte drugih......pa bmw kocke i po 1000 KS
 
Član
sejfo je napisao(la):
zela....gti..............u pravu si sisam imp vozacke....tek sam polozio ...........al sigurno vozim duze nego ti.......vozim auto 6 godina.....

nego malo pogledaj projekte drugih......pa bmw kocke i po 1000 KS

:lol::lol::lol:

Ne zanimaju me drugi,samo ti:D
Znači bio sam u pravu
 
Član
meni to iskreno djeluje nemoguce...nije da imam nesto protiv al ti nisi ni svjestan koliko para moras uloziti za takav projekat...

i kao sto neko gore kaze to bi bio ringispil......mislim smijesno je sto o tome pricas....

ipak sretno i volio bi vidjeti barem slike od tog bmw-a ;);)
 
Član
Mnogoo je to posla kume. Kao sto su ti ostali rekli za turbine pocinjes sa kovanim klipovima pa ide prilagodavanje uljnog sistema turbinama (moras ubacit maznice sto bacaju ulje odozdol na klipove i tako ih hladili), naravno tu ide posebno ulje a ne neko jeftino da ne zaboravimo hladnjak ulja, onda ide prilagodavanje sistema hladjenja motora (veci hladnjak, bolja vodena pumpa) itd. To ti je osnova da ne prosviras motor jos ako hoces nitro onda sve to mora jos bolje biti tj. vise hladit motor. Ako nemas orginal mjenjac od M% onda zaboravi neces nikad moci taj od 318 i prilagodit. Ako znas njemacki malo pogledaj na www.e30.de tu mozes naci sve i vidit ustvari kakav projekt si naumio. Ja sam imao e30 320i i mislio sam ugradit turbo ali kad sam vidio koliko je to posla odustao sam. Uglavnom zelim ti puno srece i ako ti uspije sve to pamet u glavu. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top