Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Član
Na golfu 4 mi se ponekad ukljuci lampica EPC,ali iskljuci se nakon par minuta. pa me zanima sta tacno to to znaci i sta da provjerim...
 
Član
Golf 4 bord kompjuter .
Pozdrav u golfu trenutno imam sat koji izgleda nesto slicno ovako

maxresdefault.jpg


Medjutim na internet cesto vidim da ovi satovi imaju I onu lampicu ako su vrata otvorena da gori pa cak I ako nisi vezan. Medjutim kod mene se to nista ne pali sta bi mogao biti razlog.
Usput jel ima neko video gdje je objasnjeno koristenje ovog bord kompjutera. Znam jedino na rucici listati gore & dole tj ( trenutna potrsonja, prosjecna, vrijeme, brzina .... )
Moguce je da je do mikroprekidaca, recimo kod mene prednja vrata ne signalizira dok zadnja i gepek odma izbace na boardu...
 
Član
Tempomat nemam, a sve je u redu sto se tice stopki, skoro sam mijenjao. Kupio nove pacifik stopke.Ranije sam imao problem sa diodnim stopkama.
Inace nisam primijetio nista neobicno u voznji auta, sve djeluje normalno...
 
Imam pitanje vezano za podesavanje svjetala na e46. Problem je sto lijevi far nekad moze a nekad ne moze da podigne/spusti snop ni automatski ni pomocu prekidaca za nivelaciju..nakon sto auto malo duze odstoji onda radi a ako se cesto pale i gase svjetla,nekad radi a nekad ne?do cega moze biti?? I jos nesto,kad rucno ujednacim visinu snopa na kratkim svjetlima,kod dugih mi lijevo uvijek osjetno visocije (vidi se na zidu)..hvala i pozz
 
Član
Trazim auto elektricara okolina Tuzla - Kalesija - Zivinice.
Trebao bih ugraditi na Golfa 4 SDI 2001 godište alarm i daljinsko zaključavanje. Auto ima centralnu bravu.
Mozete brojeve poslati u poruci.
 
Top