Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Član
Uzmi fen i grij te pomalo noktima skidaj , tako sam ja na Pezou . Kod mene je bila ona kao gumena ili spuzvana obostrano ljepiljiva traka ispod brojeva i slova
 
Član
Par dana unazad ko osjecao se miris permenta kad upalim grijanje, jutros idem na posao kad u po puta pocese prozori da magle i poce para da izlazi, pretpostavljam da je u pitanju mali hladnjak, negdje popustio ? Grijanje odlicno bilo
 
Član
Par dana unazad ko osjecao se miris permenta kad upalim grijanje, jutros idem na posao kad u po puta pocese prozori da magle i poce para da izlazi, pretpostavljam da je u pitanju mali hladnjak, negdje popustio ? Grijanje odlicno bilo
Imao isti slučaj, mali hladnjak propišao. Uzeo nov u Motorexu, 25 KM. Sad grije, gori zemlja :D
 
Član
Jucer primjetim da kad izadjem iz auta,zakljucam.poslije nekog vr se radio sam upali.u pitanju je fabricki radio.je li zna neko do cega bi moglo biti?
 
Pozdrav. Imam Seat Ibizu i temperatura vode u sistemu mi ne prelazi 60 stepeni. Da li je to normalno s obzirom da ljeti bude na 90 stepeni?
 
Član
Kratko pitanje. Kako se pali tempomat na golfu 4 Sdi. Ima komanda na rucici. Kad upalim na tabli mi se upali zelena lampica medjutim auto ne reaguje.
 
Top