Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Član
ja bas sad provjeravao na ovoj stranici, i po njoj je kavaz upravu
T4W je oznaka sijalice
sve i da je ta opet ni njen dzek nema nikakvih zljebova, mora ici vani na povlacenje
 
BHT Ovisnik
e sada sam narucio i ove:lol:
http://www.ebay.com/itm/140668242302?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

mora se trefiti da odgovara,cim budu reklame silazim da je probam iscupati,pukne li letim u banovice:lol:
 
Član
probaj da je povlacis i okreces istovremeno, trebala bi da izadje tako

EDIT: Svezi je koncem nekim jacim za rucku od vrata pa zalupi vrata :lol::lol::lol:
 
Član
Pozz.
Zanima me ima li grijanje retrovizora u trice i ako ima kako mogu provjeriti ima li moja pošto me je lik u Čitluku udario sa retrovizorom pa da znam šta da trazim.
Hvala
 
BHT Ovisnik
nemoguce je iscupati,vukao sam 15 min,rasjekao jagodicu od cupanja,gurao tanki sarafciger,ma nece i nece:icon_mad:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
nemoguce je iscupati,vukao sam 15 min,rasjekao jagodicu od cupanja,gurao tanki sarafciger,ma nece i nece:icon_mad:

Nisam vas bas upratio o kakvim sijalicama pricate ali ako je ta sijalica sto se cupa, a nije bas pristupacna za rukom, onda uzmi neki slauf sto odgovara na sijalicu i probaj sa slaufom izvuc.
 
Član
CoL3 je napisao(la):
nemoguce je iscupati,vukao sam 15 min,rasjekao jagodicu od cupanja,gurao tanki sarafciger,ma nece i nece:icon_mad:

Otiđi u Nuića i nek ti pokažu kako se čupa, neće ti naplatiti ništa...
 
Član
imam problem sa brisačima, kad pritisnem ručicu brisači odrade dva puta i treći put kad treba da se vrate ostanu na vrhu šajbe, moram ponovo pritisnuti ručicu da se vrate u horizontalu.
ostale brzine rade bez problema.
šta bi moglo biti?
 
Član
A bola Cole sto se ne regas na Volvov forum i tamo imas sve :D Bolje pitat ljude koji imaju Govno, onaj Volvo, nego da mi ovdje pogresno kazemo pa ces na nas vatru kad puknes sjenilo fara :lol:
 
BHT Ovisnik
govno jel,***** li ti cehinju tvoju:icon_twisted:

ma glupo mi do nuica otici samo da ih pitam kako se skida,nesto sumnjam da mi nece naplatiti sto se tice iskustva s njima:D
 
Član
CoL3 je napisao(la):
go*no jel,je*em li ti cehinju tvoju:icon_twisted:

ma glupo mi do nuica otici samo da ih pitam kako se skida,nesto sumnjam da mi nece naplatiti sto se tice iskustva s njima:D

A vidiš, ja baš imam suprota iskustva.....
 
Član
U Mostaru u Nuicu niđe veze poslovnica, a i ljudi koji rade tu. Za spaner mikro remena sa promjenom trazili 400 km, a u Citluku pa jbt kao da nije ista firma.
Ljudi mi rade dzabe doslovno ali doslovno :icon_confused:
Doso promjenit antifriz, koliko je para kaze nista goni.
Doso promjenit racvu vode koliko je kaze ma nista goni samo.
I jos neki stvari nisu mi nikad nista naplatili :icon_rolleyes:
Oprostili 100 km najmanje :icon_rolleyes:
 
Član
A ništa Col, dođi kod mene u Flar i netko će ti to zamjenuti.....

-- Zanima me dali postoji neka temeljna boja u spreju, za lim auta? Imam jednu ogrebotinu (2x3cm) pa sam ju mislio prvo posprejat nekom zaštitom, ili temeljnom, pa onda lakom....
 
Član
Yellow je napisao(la):
A ništa Col, dođi kod mene u Flar i netko će ti to zamjenuti.....

-- Zanima me dali postoji neka temeljna boja u spreju, za lim auta? Imam jednu ogrebotinu (2x3cm) pa sam ju mislio prvo posprejat nekom zaštitom, ili temeljnom, pa onda lakom....
cini mi se da imas od Renco.a u spreju, pogledaj na njihovoj stranici..
 
Top