Audi A4 b6 1.8t quattro by Taaky

Audi A4 b6 1.8t quattro by Taaky

Član
Ohoo nisam ni znao do sada ne hvalis se, lipo ti je auto, samo malo mu s line dodaj vrati znakove nije to golf ipak je to ozbiljno auto, fale mu, i nastavis li ko s golfom bit će booomba, sretno s njim i polako ipak ima tu snage :)
 
Član
Hvala hvala ,ma samo polako sad rjesavam ove sitnice oko mehanike ,filtera i to . i onda malo dorade jos s moje strane i da uvjerio sam se da stvarno svicarci imaju auto od do
 
Član
Pozdrav drustvo , evo mene opet sa nekim sitnicama . Auto se voza sitnice se rjesavaju koje mi smetaju i to je to . Nema pretjeranih ulaganja kao u golfa i lagana voznja .
Posto mi je bord jako falio to se moralo rjesiti :p ,medjutim onda uslijedi sok :O audi mi trosi gradske 13.7 a nije 6.5 litara ko po pricama hahahahaha




Onda su zavrseni svi filteri , filter klime zamjenjen tacno prije 8 godina hahahah kuku meni

Ulje u servu onda i ostalo mi je jos samo ulje u mjenjacu i diferencijalu zadnjem

I onda je opran i u garazu zapakovan


Kad iznenada me doceka snijeg i sta sad ajmo probat cari tog quattra a ne da se samo falim plocicom na kojoj to pise


 
Pozdrav drustvo , evo mene opet sa nekim sitnicama . Auto se voza sitnice se rjesavaju koje mi smetaju i to je to . Nema pretjeranih ulaganja kao u golfa i lagana voznja .
Posto mi je bord jako falio to se moralo rjesiti :p ,medjutim onda uslijedi sok :O audi mi trosi gradske 13.7 a nije 6.5 litara ko po pricama hahahahaha


Kad iznenada me doceka snijeg i sta sad ajmo probat cari tog quattra a ne da se samo falim plocicom na kojoj to pise


praktican taj quattro u pm
mogo bi ti i koju dnevnicu lapit s njim dok je ovog snijega :D
 
Poslednja izmena od urednika:
Top