Audi A4 b6 1.8t quattro by Taaky

Audi A4 b6 1.8t quattro by Taaky

Član
HAHAHAHAHAA jooj neces ostat od mene kad se vratim u mostar :D . Vratio sam ih samo zbog tebe
 
BHT Ovisnik
Skidaj to smeće, nemozes nista ni na 16", sta ces tek na 19", morat cu te iz sazaljenja kidat s bembarom da te ne poderem bas ko beba zvecku :p
 
Član
Ajmooo jos ozezite hahahahaha jao jao tesko vam se sutra :D
Ovih dana se nesto radilo . Probavale se 19ke koje sam imao i na izgledu su bile cista perfekcija kao stvorene za auto ,ali nemoguce voziti za mene . Tako da su otisle usreciti drugoga a ja sam se zadovoljio sad za sad 17kom od s4 modela .


A onda probane gume sa profilom 40 medjutim nije se moglo voziti ,ustvari jest ali kao po sinama samo pravo :p

I onda su dosle 17ke model avus 7.5j 17" od modela s4 . Felge su meni sad za sad tako tako poslije 19ki , ako mi se svide uzimam jos 2 nove gume ako ne mjenjam za 18 " .



A onda rjesen jos jedan problemcic sto je zapinjao za oci


 
Član
Ma onako solidno je , uglavnom bolje i da je ovako sa gumom ok ,nego ono lijepo na oko a vozit nikako :D ostace ili ove ili eventualno ako izlete neke 18ke i to je to
 
Član
Ne pisem puno,al ovu tvoju baraku komentirat moram vidio uzivo to je to auto bas bas full sve na svom mjestu,al mi nikako nije jasno zasto 17ke na takav auto ludjace jedan :D trazi kakve 18ke ovo grehota vidjet na ovim 17kama isto koda vozis na tockovima od civara :D
 
BHT Ovisnik
Po meni bas dobro leze, nema potrebe lomit auto,nisi pozer,vozas auto svaki dan. A kroz Bugojno jedva prodjem i na balonkama 15 :p
 
Član
Auto extra, jest da su mu ljepše veće felge ali nema ga potrebe lomit. Ovako i lijepo izgleda a udobnost mu nije toliko narušena
 
Član
Naravno da lijepo izgleda na 19kama ,ali je ono static car sa onim setupom . Bar sto se tice nasih cesta . Ovako je skroz ok i moze se vozit sada .
 
Top