Audi A4 b6 1.8t quattro by Taaky

Audi A4 b6 1.8t quattro by Taaky

Član
Odlican, znaci vrh. Inace ovi za ch trziste su full opremljeni. Bolji od golfa puno puno. Nadam se da ce te slusat kako treba. Jedina mana ovog modela je sto je tijesan poprilicno, doduse tebi to ne igra ulogu vjerovatno
 
Član
Hvala kolege . Ja sa prezadovljan stvarno od opreme do ocuvanosti . Meni se svidja stvarno jer meni ne treba vise od 2 sjefista a opet mi jr bitno da je meni ljepse naspram golfa .
Auto me pozitivno iznrnadio u svim slucajevima
 
Član
Extra vozilica. bas si ga ubo sa svim oprema. motor.pogon. pa i boja jedino ove ljetne kineske gume zamjeni. uzmi neke bolje jer ove su smece
 
Član
Hvala drug . Mjrnjacu gume svakako na proljece i da osjetim sve cari quattra i ljeti na suhoj cesti
 
Član
Odlicno auto odlicno sve u njemu..a bogami lijep je i golf bio ako nije tajna za koliko je otisao..:)
 
Član
Da da audi je radjen lagano i tamo ali sve sa ukusom sto se i meni svidja , ja cu samo stavit blow off i neke sitnice ,poliranje i to je to .
Golf je otiso za nepunih 8000 km
 
Član
Nek je sa srecom , meni jako lijep model inace , ali su dosta skupi svakako ;)
Puno predjenih kilometara :)
 
Član
Hvala kolege na lijepim rijecima :) audi je stvarno lijep i ocuvan . Ali opet na stranu sve kad pokrenem 120kw i quattro sve ostalo je nebitno :p
 
Top