Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

Član
Hvala na savjetima, imam nove zimace, od ove godine i drama su mekane, tako da ce one na Astru.

@GTI Fun
Siceve sam i mislio vaditi, pa cemo viditi koliko ce to pomoci... Ne mislim da ce previse, ali sigurno hoce.. ;)
 
Član
Hoce hoce,Goca hvala na danasnjem mjerenju i na odlicnoj borbi posebno izmedju nas dvojice ;) :cool: bas mi je lijepo prosao dan a vec sam pisao da obozavam utrke i utrkivanje :icon_biggrin: Astra je zvijerka a te masine nepoderive i idu ko nevrijeme,cuvaj je,jesi vidio kako Rafina strojka dere a rekao bi sad ce se raspasti :lol:,nije ulje gledao ima pola godine :lol:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Hoce hoce,Goca hvala na danasnjem mjerenju i na odlicnoj borbi posebno izmedju nas dvojice ;) :cool: bas mi je lijepo prosao dan a vec sam pisao da obozavam utrke i utrkivanje :icon_biggrin: Astra je zvijerka a te masine nepoderive i idu ko nevrijeme,cuvaj je,jesi vidio kako Rafina strojka dere a rekao bi sad ce se raspasti :lol:,nije ulje gledao ima pola godine :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol: Nemojte se zajebavat sa Rafom :D
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Hoce hoce,Goca hvala na danasnjem mjerenju i na odlicnoj borbi posebno izmedju nas dvojice ;) :cool: bas mi je lijepo prosao dan a vec sam pisao da obozavam utrke i utrkivanje :icon_biggrin: Astra je zvijerka a te masine nepoderive i idu ko nevrijeme,cuvaj je,jesi vidio kako Rafina strojka dere a rekao bi sad ce se raspasti :lol:,nije ulje gledao ima pola godine :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol: Nemojte se zajebavat sa Rafom :D

Jos je danas imao jedno 100 kila nekog odpada tamo da proda u gepeku,nije ga vadio na utrci i neke golema zvucnike za prodati zivota mi :lol:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Hoce hoce,Goca hvala na danasnjem mjerenju i na odlicnoj borbi posebno izmedju nas dvojice ;) :cool: bas mi je lijepo prosao dan a vec sam pisao da obozavam utrke i utrkivanje :icon_biggrin: Astra je zvijerka a te masine nepoderive i idu ko nevrijeme,cuvaj je,jesi vidio kako Rafina strojka dere a rekao bi sad ce se raspasti :lol:,nije ulje gledao ima pola godine :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol: Nemojte se zajebavat sa Rafom :D

Jos je danas imao jedno 100 kila nekog odpada tamo da proda u gepeku,nije ga vadio na utrci i neke golema zvucnike za prodati zivota mi :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Idol majkemi hahahahahahahahhahahaha kad dodje ima pice od mene hahahah
 
Član
Evo jedne slike sa BoosT666ovim novim siroccom od petka veceri...
ac35he.jpg


jpv66r.jpg


8zr8tt.jpg
 
Član
g0go je napisao(la):
Trazim Felge OZ RACING 16'' raspon rupa 4x100. Ako netko ima ili zna netkoga da ima neka mi ostavi njegov kontakt ili neka mene kontaktira na br. +387 63 462 053.

HVALA!

v875k.jpg

Evo slika felge.

Evo jos jednom, trazim FELGE!
 
Član
http://imageshack.us/photo/my-images/221/dscf2169t.jpg/
prodaje mi kolega ove felne 16ke 200e trazi za njih,mislim da ce dolazit u mostar na rejs pa ako te zanima da vidim sa njim;)
 
Član
sreto je napisao(la):
http://imageshack.us/photo/my-images/221/dscf2169t.jpg/
prodaje mi kolega ove felne 16ke 200e trazi za njih,mislim da ce dolazit u mostar na rejs pa ako te zanima da vidim sa njim;)

To sreto kralju!!! :DDD To je to... hajde kako da sa njim stupim u kontakt ?
 
Član
felne su u beogradu to je moj extra kolega i za njeg ti garantujem,javicu mu ja da si zainteresovan pa cu vidit sa njim opcije,mada mislim da ce dolazit sad na rejs u mostar
http://www.opelteamserbia.com/forum/viewtopic.php?f=25&t=21040
 
Član
sreto je napisao(la):
felne su u beogradu to je moj extra kolega i za njeg ti garantujem,javicu mu ja da si zainteresovan pa cu vidit sa njim opcije,mada mislim da ce dolazit sad na rejs u mostar
http://www.opelteamserbia.com/forum/viewtopic.php?f=25&t=21040

Hajde molim te, pa da se dogovorimo nekako, ovaj kolega mi ima jedne dobre 18'' pa ako bude zainteresovan mozda on za njih mozemo nesto kentrati, a ako nista,,, onda cemo se normala dog ;)
 
Član
ok buraz,cim odgovori javim ti ja tj dacu ti njegov neki kontakt skype,msn,mail pa se cujte vas dvoica direktno,
 
Top