Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

Član
Evo jedna slika mene i moje BLESE na "Styling Show by 69 Team Sarajevo"
5vt81u.jpg
 
Član
dobre su hostese pravo :icon_biggrin::icon_biggrin:,,astra uzivo jos ljepsa,samo jos da se spusti malo;)
 
Član
shurda je napisao(la):
dobre su hostese pravo :icon_biggrin::icon_biggrin:,,astra uzivo jos ljepsa,samo jos da se spusti malo;)

Bit ce, bit ce, ali cu mu morati vratiti one felge, pa onda u pod. Jer mi ove uzasno diraju rubove. Morao bi je prosiivati jedno 2cm.
 
Član
Trazim Felge OZ RACING 16'' raspon rupa 4x100. Ako netko ima ili zna netkoga da ima neka mi ostavi njegov kontakt ili neka mene kontaktira na br. +387 63 462 053.

HVALA!

v875k.jpg

Evo slika felge.
 
BHT Ovisnik
naletim i ja,,puklo mi je netko crijevo vakuma s turbine,al ide,samo šišti,valjda cu i ja nesto izbaciti:D astra je cudo,i bijele felge njoj extra leze,samo je jos malo spustiti i to je to:cool:
 
Član
Test prosao uz fino druzenje i uz jedno 20 do 30 auta. Ja nisam zadovoljan svojim rezultatima, tocnije, slikovima. Ili su od stajanja ili ne znam cega, ali jednostavno ne ljepe kako bi trebali. GTI Fun je stigao sa svojom rajicom i dobro iznenadio sviju.. Mene je uzeo jednu trku za duzinu, ako ne i vise, auta.

Toliko od mene, sljedeci vikend bacam slikove i vracam se svojim zimacama...

Vozdrica!
 
Član
g0go je napisao(la):
Test prosao uz fino druzenje i uz jedno 20 do 30 auta. Ja nisam zadovoljan svojim rezultatima, tocnije, slikovima. Ili su od stajanja ili ne znam cega, ali jednostavno ne ljepe kako bi trebali. GTI Fun je stigao sa svojom rajicom i dobro iznenadio sviju.. Mene je uzeo jednu trku za duzinu, ako ne i vise, auta.

Toliko od mene, sljedeci vikend bacam slikove i vracam se svojim zimacama...

Vozdrica!

Gogo Nankang dere te tvoje osusene slikove,Ivo mi kaze da su pretvrdi a cijelo vrijeme je po utrkama i "pipka" slickove.Stavi joj dobre cestovne gume i za Streetrace povadi siceve i Astrilak ima da razvaljuje ;)
 
Član
slick star 40 godina i sprzen tko zna kolko puta ima funkciju ko puknut kondom ;)

Bolje nabaci protekte od 50 maraka nove a jebeno mekani sa odlicnim gripom
 
Top