Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Fuj Čuneru sto bas plave diode za tablu trebao si LED bijele :icon_biggrin:
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Ma joooj suti, kupio i mislio da su bijele, tocnije, ovaj mi ih dao i rekao da su bijele. Tako da cu danas ili sutra otici uzeti ponovo...
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

ma kakvi ovoo,uzmes fino trakice one led bijele nema boljeg osvjetljenja a najjednostavnije za uradit,lako je otvorit saT unutra fino okolo polijepit da dolazi u sve coskove svjetlost i amin,radio sam ja na vekri b isti sat kao kod tebe ZAKOON :cool:
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Jel to vrijeme 14.8 :cool: leti Astra bok te.Vidim da je to vrijeme bez reakcije,jeste li merili vremena sa reakcijom?Kazu da reakciju manju od pola sekunde imaju samo iskusni vozaci.Mjeri li se iducu Nedjelju kao sto je receno ?
 
BHT Ovisnik
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

gdje si uzimao diode,dal one mogu tablu za osvjetljenje ventilacije,crkle mi sijalice tamo pa moram uzimati,inace lijepo izgleda po meni plava u opela:icon_biggrin:
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

GTI FAN je napisao(la):
Jel to vrijeme 14.8 :cool: leti Astra bok te.Vidim da je to vrijeme bez reakcije,jeste li merili vremena sa reakcijom?Kazu da reakciju manju od pola sekunde imaju samo iskusni vozaci.Mjeri li se iducu Nedjelju kao sto je receno ?

Sada da te malo iznenadim! Ovo je vrijeme sa reakcijom jer G-Tec mjeri sve. U sljedecu nedjelju smo na skupu 69 u Sarajevu, a mozda u subotu budemo na pisti.
Hoces da ti javim ako se dogovorimo?

CoL3 je napisao(la):
gdje si uzimao diode,dal one mogu tablu za osvjetljenje ventilacije,crkle mi sijalice tamo pa moram uzimati,inace lijepo izgleda po meni plava u opela:icon_biggrin:

Imas u plinara u Centru 2 i mislim da ti mogu i tu.
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

haso je napisao(la):
jbt 14.8....svaka cast;)

Hihi... Od nedjelje moja Astra je prekrstena u BLESA il' ti ga BLESURINA! Jer me sve vise iznenadjuje. Hvala za kom.
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

g0go je napisao(la):
Sada da te malo iznenadim! Ovo je vrijeme sa reakcijom jer G-Tec mjeri sve. U sljedecu nedjelju smo na skupu 69 u Sarajevu, a mozda u subotu budemo na pisti.
Hoces da ti javim ako se dogovorimo?





14.8 sa reakcijom :icon_eek: ,Gorane astra ti leti.
U Subotu bi mogao doci tek poslie 14 sati ,tako da ako budete naumili mjeriti vremena iza tog vremena kojim slucajem javi,mozda dodjem da vidim kako ide
đe te i ;)
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

GTI FAN je napisao(la):
g0go je napisao(la):
Sada da te malo iznenadim! Ovo je vrijeme sa reakcijom jer G-Tec mjeri sve. U sljedecu nedjelju smo na skupu 69 u Sarajevu, a mozda u subotu budemo na pisti.
Hoces da ti javim ako se dogovorimo?





14.8 sa reakcijom :icon_eek: ,Gorane astra ti leti.
U Subotu bi mogao doci tek poslie 14 sati ,tako da ako budete naumili mjeriti vremena iza tog vremena kojim slucajem javi,mozda dodjem da vidim kako ide
đe te i ;)





Dada, sa reakcijom.... vecinom idemo ujutro oko 11h, tako da vjerujem da cemo i ovaj put, jer iza 14h bude prevruce,,, Ako kojim slucajom isli tada nekada, javim ti pa da dodjes i ti... ;) BLESURINA u <3
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Konacni rezultat...
15xqu84.jpg
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

bad_look je napisao(la):
E sad je kako treba...nema šta..sve pohvale...pozzzzzz:cool:

Hvala, hvala...

dellas je napisao(la):
au 14.8, odlicno vreme! Sta je radjeno na ovom autu? :)

Hvala, na autu je uradjen SM POWER Chip, a ceka se jos par stvari da se odradi, pa tako da ce biti na svome mjestu.
 
Top