Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Član
stvarno nisam,ponestalo ideja,zato sam je veceras uglancao na visoki sjaj,hehe. Premisljam se da nabacim crni karbon krov,ali me strah kako ce izgledati, to ovi germani vecinom lijepe.
 
Član
dumpors je napisao(la):
stvarno nisam,ponestalo ideja,zato sam je veceras uglancao na visoki sjaj,hehe. Premisljam se da nabacim crni karbon krov,ali me strah kako ce izgledati, to ovi germani vecinom lijepe.

NE ! To lijepljenje carbonom se vise toliko istrcalo jednako koliko i lijepljenje obrva i i m3 chrome retrovizori...previse iskoristen...usto meni osobno nikad mi se nije svidjalo to carbon kemijanje po krovovima, ispadne mi isto koda je crn krov pa ispucao sjajni lak :icon_rolleyes:
 
Član
stavi ti carbon ja sam stavio i ne kajem se naravno kvalitetniju foliju uzmi negrebe se a i stiti koliko toliko od kamencica i ti stvarcica heheh
 
Član
ma jos sam u fazi razmisljanja,vjerovatno necu to raditi,ali problem je sto moram nesto. Trenutno se sa felgama malo zabavljam,lakiranje i to,ali sta poslije,hehe.
 
Član
Alfica konacno odradila servis, izmjenjeno ulje i filter, seleni balansice strongflex tvdji (sportski fol:icon_biggrin:), neka selnica na usisnom crijevu, mazalica na kugli lafete instalirana (prvi put vidio kako to izgleda,hehe) i to je sve.

Alfica je trenutno u katastrofalnom stanju da kucnem u drvo, jedino uzitak voznje je izvlaci:cool:

Evo par slika za mehanicare:icon_eek:

24092011720.jpg

By dumpors at 2011-09-24

24092011718.jpg

By dumpors at 2011-09-24
 
Top