zupcasti kais pukao kod forda fokusa

zupcasti kais pukao kod forda fokusa

Član
cuj ima oboje,,,,prvi put cujem...ak je tako,prolazis za sichu u odnosu na ono da ti je zupcasti pukao a nemas lanca;)
 
Član
IZVINJAVAM SE na greski
lanac ide sa radilice na bosch pumpu pa sa pumpe ide zupcasti remen na bregastu osovinu. znaci ipak ima mogocnosti da je pomotao ventile.nadam se da nije
sorry jos jednom na greski
 
Član
kod mog prijatelja prije jedno mjesec dana pukao na pezou 307.nista se nije posavijalo,ne znam tacno koliko je platio popravak,ali nije puno kao kad mijenja i ventile i sve ostale zaj*ancije
 
Član
elvir_123 je napisao(la):
IZVINJAVAM SE na greski
lanac ide sa radilice na bosch pumpu pa sa pumpe ide zupcasti remen na bregastu osovinu. znaci ipak ima mogocnosti da je pomotao ventile.nadam se da nije
sorry jos jednom na greski

Ako je tako kako ti kazes ooonda ne gine skidanje glave i zamjena ventila i pratecie opreme jer je ipak na dizel motorima previse tijesno (previse je mali kompresioni prostor) da ne pokrivi ventile... Na benzinskim motorima ne velim da prezivi kod nekih modela u kojih je velik kompresioni prostor pa se moze radilica okretati (klip ici gore i dole) a ventil da bude otvoren do kraja. Na mom motoru ne moze prezivjeti jer je i kod mene tijesno a kamoli kod bilo kojeg dizela. U dizel motora dodje ravna glava i kompresioni prostor dodje najcesce u klipu tako da cisto sumnjam da nece skidati glave i mijenjati ventile.
 
Član
Hvala vam naodgovorima, ali nije pukao remen niti je do remena, vec je otisla lamela tj set kvacila druk lezaj i plivajuci zamajac i sve to je 888 KM tako da sam jos kupio i zupcasti i spaner i to je milja, joj klepio me pravo pšo usima.....
 

MTR

Član
sejo77 je napisao(la):
Hvala vam naodgovorima, ali nije pukao remen niti je do remena, vec je otisla lamela tj set kvacila druk lezaj i plivajuci zamajac i sve to je 888 KM tako da sam jos kupio i zupcasti i spaner i to je milja, joj klepio me pravo pšo usima.....

e j*aji ga jaro ovdje se tek zadali :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Hahahahaha a tek se zahukalo hahahahahaha haj super da je to otislo da ne moras otvarati motor jer bi bila prava steta :icon_smile: Nije to neka cifra kad pogledas koje auto vozis :icon_smile: Bas mi je drago da je sve uredu sada :icon_smile:
 
Na tom modelu je kombinacija lanac i zupcasti i nista se ne desava ako me pamcenje dobro sluzi.
zupcasti pogoni samo pumpu i trebas novi zupcasti kao podesavanje palenja i to je to 1,5 sati posla.

pozdrav wwwhusegracaninauto.com
 
Top