zupčanici za biciklo

zupčanici za biciklo

Član
gdje mogu naći male zupčanike kao za biciklo veličine oko 5cm u prečniku možda malo veće, sam zupčanik bez nekog mehanizma i sl...polovno novo treba mi više komada...
 
Početnik
Ili uzmi one zadnje "zvijezde" tj sklop koji bude na zadnjoj felgi pa rastavi i proberi sebi,nisu ni skupe u nas su nekih 7 km na pijaci tako da ako ti treba vise istih nebi bilo skupo. ;)
 
Administrator
Buvlja(Hametova pijaca), mada je na pijaci većinom kompletno, ali ti se ne isplati kupovati pa rastavljati, ili kod mejdana ako se ne varam ima neki servis, pa pogledaj. A taj servis sto je zlajaaa predlozio zaobidji u sirokom luku :)
 
Član
uslov da je jeftino 3-5km po zupčaniku.... nisam znao da ima kod mejdana neki servis, a servis vilušić to je ono poslije petrolove pumpe na ulazu, al valja zaobić :)? što :)
 
Član
aServis je napisao(la):
uslov da je jeftino 3-5km po zupčaniku.... nisam znao da ima kod mejdana neki servis, a servis vilušić to je ono poslije petrolove pumpe na ulazu, al valja zaobić :)? što :)

Zaobiđi ga ako ćeš kupovati felge npr. Ja sam uzeo pedale za BMX prodao mi za 14KM, ja kroz 2 sedmice nađem iste za 7KM... A slobodno možeš otići i pogledati zupčanik, on ili valja ili ne valja. Neka nije pukao ili iskrivljen i dobar je. A za ostale stvari zaobiđi ;)
 
Član
imas u solini isto majstora za bicikla :) i prodaja naravno :) kad ides u solinu na liejvoj strani dode onaj volan :) pa slejdeci ''sokak'' nemozs fulat uvjek ima bajkova ispred..ili pitaj nekoga ako ne potrefis :)
 
Top