zna li ko kolika je kazna?

zna li ko kolika je kazna?

Član
Meni nije niš stiglo, jednu noć, snijeg je padao, ispred mene je auto išlo nekih 25 kmh, a ja sa svojim tad lošim gumama sam ga prestigao, bilo mi to presporo, i murija je to vidjela, na krivini su stajali, kad sam prišao na krivini, tek tad lik ide i svijetli ono LED lampom, ja samo prođem, on se samo vrati...


Mislim da im one LED lampe na klinac liče, nit znam ko je ni šta je... isto zečevi ispadaju....
 
smiješno, majke mi, pregledava neko auto, okrenu se
blicnu 2 puta prema meni, ja bio 20-30 metara od njih,
da je imo stop dignuto stao bi, ili da nije već nekog tamo kontrolisao
đubrad :icon_mad:
 
Član
Jassmin je napisao(la):
Meni nije niš stiglo, jednu noć, snijeg je padao, ispred mene je auto išlo nekih 25 kmh, a ja sa svojim tad lošim gumama sam ga prestigao, bilo mi to presporo, i murija je to vidjela, na krivini su stajali, kad sam prišao na krivini, tek tad lik ide i svijetli ono LED lampom, ja samo prođem, on se samo vrati...


Mislim da im one LED lampe na klinac liče, nit znam ko je ni šta je... isto zečevi ispadaju....

:lol::lol: najaca do sada :lol:
 
Član
duurma je napisao(la):
Jassmin je napisao(la):
Meni nije niš stiglo, jednu noć, snijeg je padao, ispred mene je auto išlo nekih 25 kmh, a ja sa svojim tad lošim gumama sam ga prestigao, bilo mi to presporo, i murija je to vidjela, na krivini su stajali, kad sam prišao na krivini, tek tad lik ide i svijetli ono LED lampom, ja samo prođem, on se samo vrati...


Mislim da im one LED lampe na klinac liče, nit znam ko je ni šta je... isto zečevi ispadaju....

:lol::lol: najaca do sada :lol:


:lol: tako je bilo, isto da upaljačima zaustavljaju xD
 
Top