Šta je novo?
BHTuning.com - Tuning & Styling

Dobrodošli na jedinstveni forum na našim prostorima sa tradicijom preko 10 godina, 80 000+ tema, preko 1 milion postova i 45 000+ članova ... Tuning & Styling na jendom mjestu sve za vašeg limenog ljubimca!

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

tibor987

Član
Nasao felgu jos jednu od Golfa 4 pa je prebrusio i pofarbao u kucnoj radinosti, zao mi sto je nisam slikao kakva je bila. Covjek je vani drzao na kisi i mislio je baciti.

Pofarbao i klijesta, covjek me u lakirnici nasanjkao. Trebala je boja biti kao grafit siva jer je takav i cep na boci bio. Kad ono tamo šporet siva :(

S druge strane izbacio sam katalizator i oba lonca, sada je straight pipe fi60 od pletenice (harmonike) do kraja.

I na kraju nabio dva zavrsetka, fi70 svaka cijev. Za razliku benzinca, ovdje zavrsetke se ne isplati cisiti :D

tibor987

Član
Jucer me posluzila sreca, ali bas ono kraljevski. 1 minutu nakon oglasavanja kupio sic of Fabie GT u besprijekornom stanju, covjek mi je dostavio osobno iz Sarajeva u Mostar za cijelih 50KM ( cijena sica i dostave je 50 markica ).

Razlog nabavljanja ? Pa moj vozacev sic se poprilicno sazvakao sto se tice spuzve od silnog ulazenja i izlazenja iz auta, standardna boljka svih profiliranih siceva. Poprilicno mi se svidio i dezen i tekstil ovoga sica, e sad postoje dvije opcije. Naci ostatak siceva iz GT-a ili ako ne, onda prebaciti spuzve ovoga sica na moju armaturu vozacevog sica.