Živinice 12.09.2010.

Živinice 12.09.2010.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bio sma maloprije gore na ciljugama ima ono auto Auto moto ona naljepnica na njemu i imaju neke ograde ondje istovarenee tako da bi trebalo bittt pripremaju...
 
Član
Sandro je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
znaci covjek koji nece doci na Race nije zasluzio da bude na plakatu boze sacuvaj nek ti dragi Allah podari pamet :lol:

Jok ti si zasluzio, a Repo je legenda i zasluzio je mnogo vise, al ja kao neinformisan, vidim plakat na kojem je Repin golf, i dodjem na race zbog tog golfa, da vidim kako vozi 10.xxx.
Nije plakat samo za vas, plakat je da vide ljudi u gradu (koji nisu na ovom forumu) da ce biti Street Race.



tako je druze upravu si 100%
 
Član
Ekipa Racing Team-a izvrsila pripreme na stazi (postavljanje ograde, testiranje opreme, postavljanje vrećica za smeće, obilježavanje parkinga, ... )
Očekujemo povoljne vremenske uvjete, veliki broj takmicara i posjetilaca i naravno održavanje utrke
 
Evo da i ja se javim sto se tice amk PIEMONTE sve je spremno, i nema nikakvog odgadjanja, prema tome nadat se boljem vremenu i dobrom druzenju koje garantujemo.

pozdrav ;)
 
Član
dolazim i ja..dodushe nisam neki ozbiljan igrac...ali dolazim radi druzenja i razvitka nase scene....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top