Živinice 12.09.2010.

Živinice 12.09.2010.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
silverstar je napisao(la):
po meni na SR-u nemoguce je udovoljiti svima, ali odgovorno tvrdim da nije nikakav problem spremiti auto za pocetnicku klasu npr. 16 a pogotovo 17 sec koja se jos uvijek vozi kod nas...

ovo je moje razmisljanje i moj stav, buduci da je SR ipak utrka a ne test day na kojem moze voziti ko hoce..
jasno je da se neki sa mojim stavom nece sloziti, a i ne moraju...

pozz:cool:

ima i ova mjesta....
 
Član
Aditas je napisao(la):
Ma znam... treba napredovati i ovo nije trajno rjesenje, ali kazem, ko vozi brze klase ne treba ga ni tangirati ova 18-ta... to je samo da se da oduska i ovima koji tek pocinju, kojima fale tih 2000 i kusur KMova da naprave nesto brze.

Ne bi ni bila klasa 18 da nisu spustene startnine, "to save the day". Ali je to sada ponukalo nekoga ko bi se oprobao, sada vozio 18, 17... a iduci race vec imao konkurentno auto nizim klasama. Ko zna.

Scena se treba siriti, pa makar trebali napraviti korak nazad, da bi napravili dva naprijed. Razumijes?

Vidjet cemo sta ce biti od ovog, ali koliko vidim ima dosta zainteresovanih...
ali vise startnina, vece nagrade i svi su happy.

Pa dobro riješenje je i to da startarina bude ista za 18 klasu kao i za ostale... pa ko hoće da proba bujrum... (iskreno neam pojma kakve su vam sad bile startarine što se te klase 18 tiče)

Ima dosta raje koja voze 17.4-5 pa oni neće ni da se prijave u klasu 17 jer s tim najboljim vremenom nemaju šta tražiti... a već to vrijeme je predobro za klasu 18... i td...
 
Početnik
ako bude opet klasa 18 ja sam zainteresovan svim silama cu se potrudit da dodjem....

Farbricka brzina auta na 402m je 17,4xx sec taman za klasu 18 :)
 
Član
Moguce je da ce uvodjenje klase 18 omasoviti race i povecati broj ucesnika,ali meni kao gledaocu nije nesto interesantno gledati stock automobile kako se trkaju...
 
Legend
Za one koji vole da pametuju neka oni naprave i organizuju race a ja cu dotjerat 13sec auto. Do tad nek sute i ne seru, za one koji su podrska konkretna poput seje hvala na savjetima
 
Član
da je i klasa 30 bitno je druzenje. Nije lako organizovati SR,ima tu puno obaveza,nije kao sto pojedini misle. Kod nas u drzavi je taj sport skroz zanemaren,i treba da cijenimo sve sto se desava po tom pitanju,i nastojimo da poboljsamo sto vise mozemo. Mislim da je pametnije da ljudima dajemo podrsku,da naprave jos jedan SR ove sezone,nego sto pametujemo o klasama, Opet kazem druzenje je najbitnije,iz ovih susreta cesto se razviju fina prijateljstva,,meni licno je extra drago kad dodjem u neki drugi grad i imam koga da pozovem na kafu.SR je odlicna stvar,momci samo naprijed,podrzat ce vas dosta raje,i vjerujem da ce slijedeci po posjecenosti biti puno bolji od ovog proslog;);)
 
Član
bitno je da samo ta klasa 18 opravda nagradu za prvo mjesto a sigurno hoce cak ce jedan
dio ostati i za brze klase da uvecaju fond
 
Početnik
to je isto da kazes da nemozes doci na db drag ako nemas minimum 155db lupam...

Kod nas je 80% auta u drzavi koji nemogu ni blizu 18 sec da voze a i ovi sto pricaju pola njih ni nemaju auta... Ako vam se gleda neki race idite na trku F1 i gotovo...
 
Član
IGY je napisao(la):
hajd i neku 20+:lol::lol::lol: da se i ja opet malo vozim po 402 hehe nisam od 2007 od kako sam prodao golfa :cool:

pa kupi opet golfa :cool:

lakše je tebi zamjeniti auto (i kupiti golfa) nego organizovati race samo po tvom nahođenju ;)
 
Član
Najbolje zakljucat temu za komentare ili pak koji komentar se nekom ne svidja da se odmah brise,ja sam napisao svoje misljenje u vezi klase i to je opet ponavljam moje misljenje kao gledaoca nevezano za SR u MO,Zivinicama,SA ili negdje trece,opet ponavljam mozda je to u cilju podizanja SR scene na noge ali meni to nije interesantno,i nemam namjeru da se sa nekim svadjam ili prepirem,u svakom slucaju svaka cast za organizatore bilo kog race-a u danasnje vrijeme...;)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Ja opet kazem 18 moze ali ako ce djevojke voziti!

Koje je vrijeme tvog auta?

Ne bavim se ja tim sportovima ja sam muzicar :D
A podrzao sam SVAKI SR koji je Piemonte org a i isto i prosli racing tim kada je i sam org i tu sam bio, tako da doprinosim tom sportu mislim koliko je moguce ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top