Živinice 12.09.2010.

Živinice 12.09.2010.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovaj race je prosao extra,mislim da su svi bili zadovoljni,ovi koji traze dlaku u jajatu niti ce dati svoju podrsku niti bilo sta drugo. Ko je dosao otisao je zadovoljan, jedva cekam slijedeci race,dovest cu sada malo veci broj prijatelja,ovo sto je bilo samnom zagrijalo se pravo,samo o tome pricaju;);)
 
Član
ing-ecc je napisao(la):
stajleri i muzikanti obično voze 19 sec ili čak i sporije ;)

nije tacno :D
ima koji voze 16:D


nisam mogao doci jer se moralo jos dosta toga uraditi za 19.08 (STS)
al iduci dolazim.... ;)
 
Član
sreto je napisao(la):
ja sam za klasu 18 nek se raja navuce na trke kasnije ce se sami ubrzavat,ocigledno da nam fali podmlatka da se pune klase

32. strana!!! i prvi post koji mi se svidio. Ovu klasu vozi većina ljudi sa foruma i mnogo njih bi došlo da proba kako je to. Nije problem ni uplatiti i doći izmjeriti vrijeme i trkati se u nižoj klasi, ali čemu to kad nemaš šanse? Ovako i obični autići mogu biti konkurenti, a i dobro kažeš da bi se pola njih navuklo da se ubrzaju!:cool:
 
Član
večina raje ima fobiju od toga da se prijavi,jer misli da mu auto ne ide i boji se kasnijih reakcija i zajebavanja od strane drugih ljudi. Ali ovaj street je bio sasvim skroman i bio je bas namijenjen onima koji ga nikad ranije nisu vozili i koji su srecu okusali po prvi put. Pa neka je to bila i klasa 17. i 18.

Svaka čast svakom momku koji se prijavio i vozio...a ostali pametnjakovići neka i dalje pričaju gluposti i gledaju sa strane....
 
Član
Ma ja podrzavam sve sto se tice race u BIH nismo svi tajkuni niti imamo neke prehebene poslove pa da mozemo slagati auta za 13 i nize! Svaka cast ljudima koji ih imaju i oni su najzanimljivi! Ali zasto ako ima mnogo auta za 18klasu zasto je neuvesti! Bolje je i to gledati nego 10 auta u niskim klasama i ajmo kuci! Napredak treba u bih bolje brze itd.... aili treba otvoriti vrata mladim racerima neka se okusaju pa sta bude, neznam da bi to nekom smetalo! Po meni samo nastavite pozz
 
Član
Ovako cemo, stavit cemo online prijave uskoro za iduci race. Bude li dovoljno raje zainteresovano, ponovit cemo opet klasu 18. Cisto raje radi. Radi korektnog odnosa prema svim ucesnicima, startnina ce biti kakva je bila dosad za sve klase jednako. Necemo poloviti kao ovaj put. A to je i u interesu svih takmicara, jer ce i nagrade time biti vece.

Nadamo se da ce ovaj put biti bolji odziv na utrku.
 
hoho nije to toliko ni lose jbg,eto ako se uvede klasa 18 imam vec par jarana koji nisu imali konkurentna auta,ali ovim potezom ce imati. Iskreno te trke gledateljima ce bit smor za gledat,al eto,probajte pa sta bude.

;)
 
napredak se ne postize sporijom klasom, to je sigurno...
cinjenica je da za street race u mnogim slucajevima uopste ne treba mnogo novca, samo treba mnogo volje i truda..
znam x ljudi koji su za manje od 3-4 hiljade KM napravili auta koja kace 14 sec, znaci absolutno konkurentna u 15 sec ili u krajnjem slucaju u 16 sec...
ko me zna duze zna da sam vozio sa autom od 19 sec kada je zadnja klasa bila 18 sec, i ipak mi je bilo lijepo i nikada nisam ocekivao da ce se uvesti jos sporija klasa vec sam cekao trenutak da napravim auto za brzu klasu...

mi u nasoj bazi podataka imamo preko 300 razlicitih takmicara iz BiH koji su nastupali na utrkama u posljednje 3 godine..
dakle, ne radi se o tome da raja ne moze voziti jer su auta prespora, vec se rsdi o tome sta ljudima ponuditi kako bi dosli da voze..

moj vam je savjet da vasa razmisljanja usmjerite u tom pravcu ...

pozz
 

IGY

Član
hajd i neku 20+:lol::lol::lol: da se i ja opet malo vozim po 402 hehe nisam od 2007 od kako sam prodao golfa :cool:
 
Član
@silverstar: Pa nije mi fora doći na SR, najslabija klasa 16, a ja ne mogu ispod 17. Onda neću ni da se prijavim. A u ovom slučaju mi je zanimljivo i nije mi stalo ni do nagrade, ni do pobjede, ali bi mi bilo drago da se takmičim i da osvojim. To bi i mene, a i mnoge natjeralo da se ubrzam. Malo po malo ulaganja i auto je sve brži, a ulaganja sve veća, a navučen si i onda je kasno,...:D
 
oggy nemoj me pogresno shvatiti, ali ja sam napisao upravo to da ko voli SR nije mu bitno moze li pobijediti ili ne, on jednostavno vozi..
isto tako ko hoce konkurentno auto moze ga sloziti za sitne novce, i onda kad se zarazi idu dalja ulaganja i bolji rezultati...

po meni na SR-u nemoguce je udovoljiti svima, ali odgovorno tvrdim da nije nikakav problem spremiti auto za pocetnicku klasu npr. 16 a pogotovo 17 sec koja se jos uvijek vozi kod nas...

ovo je moje razmisljanje i moj stav, buduci da je SR ipak utrka a ne test day na kojem moze voziti ko hoce..
jasno je da se neki sa mojim stavom nece sloziti, a i ne moraju...

pozz:cool:
 
Član
Ma znam... treba napredovati i ovo nije trajno rjesenje, ali kazem, ko vozi brze klase ne treba ga ni tangirati ova 18-ta... to je samo da se da oduska i ovima koji tek pocinju, kojima fale tih 2000 i kusur KMova da naprave nesto brze.

Ne bi ni bila klasa 18 da nisu spustene startnine, "to save the day". Ali je to sada ponukalo nekoga ko bi se oprobao, sada vozio 18, 17... a iduci race vec imao konkurentno auto nizim klasama. Ko zna.

Scena se treba siriti, pa makar trebali napraviti korak nazad, da bi napravili dva naprijed. Razumijes?

Vidjet cemo sta ce biti od ovog, ali koliko vidim ima dosta zainteresovanih...
ali vise startnina, vece nagrade i svi su happy.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top