zimski set up....

zimski set up....

Član
bio nedavno na prvom servisu još moram vratiti zimske gume,sve četri Sava ,
ove ljetne Continental su mi postavili naopako al kasno sam primjetio jbg ,
na dvije gume ono INSIDE piše sa vanjske strane,
zato pazite kad mjenjate gume kako će vam postaviti nije proizvođač valjda bezveze pisao ono INSIDE i OUTSIDE
 
Član
Ja sam prije mjesec i po stavio zimske gume.. ljetne su svoje odradile:icon_sad: valja na proljece pljunut finu svotu novaca za 4 nove gume, ovaj put stavljam 225/40 R18
jos bolje bi bilo 215 ali sumnjam da se mogu navuc na 8.5 J felge.
 
Član
Trozic je napisao(la):
bio nedavno na prvom servisu još moram vratiti zimske gume,sve četri Sava ,
ove ljetne Continental su mi postavili naopako al kasno sam primjetio jbg ,
na dvije gume ono INSIDE piše sa vanjske strane,
zato pazite kad mjenjate gume kako će vam postaviti nije proizvođač valjda bezveze pisao ono INSIDE i OUTSIDE

ista stvar se desila i meni, ja ostavio kod vulkanizera Continentalke da stave 4 i okrenu ih naopako... haj reko ljudi kontam pise INSIDE / OUTSIDE, al ne znate eng. nema veze, al kad gledas auto odzada, isto ko da dvije lijeve noge ima :icon_biggrin:

OT: Od juce na autu 4 nove MICHELIN Alpin...jaa meraka:cool:
 
felge iste, gume druge, g12 standardno, tecnost za sajbu i lanci
i da gumeni podmetaci obavezno, strugalica za led, zimske radosti:(((
 
Član
ma kakvi zimski uvjeti nema kod nas u hercegovini toga :) kad je snijeg ili jaca kisa ja se grijem uz vatricu a kockici odnesem topli caj i pospem je u toploj garazi dje legi takodjer pokrivena svojom toplom dekicom da slucajno nebude kasljucala na proljece :)
 
Član
ja maloprije stavio..celicare i gume 155 80 13...rezu snijeg, heehhe... a super izgleda jer su usle u blatobrane...sada je hard core rat styler....jos samo na kupim dobre ratkape i da ih ofarbam u crno sa nekim opicenim detaljima i da sipam permant i to je to...
 
Član
bgm, za zimskih je, barem preko prijevoja i sl... ebem ti budalu, maloprije do viteza preko vjetrenica, kisica, hladno, prljavo...a slon ne zna pustit gas... posustase mi nazad nankang ultra sport 2 celovstone edition, ode ko kakav karavan... sreca pa su naprijed dobre intermediate kisne pa se brzo "uhvatilo" :D
 
Top