zimski set up....

zimski set up....

Mislim da bi bila zanimljiva tema, posto se vrijeme pogorsava i uskoro dolazi zima koje su promijene koje ce te uraditi pred zimu??(mijenjanje felgi, guma, podmetaca, rashladne tecnosti, opruga i td.)
Da vidimo forumasi jeste li se spremili za zimu, kazu da ce biti hebena;)
 
Član
danas bilo suncano i ne bas hladno :D celicare i zimulje cekaju u garazi, a jos sam i dobre ratkape nasao :D cim zahladni i spadnu temp, idu na auto. iskreno i "pozelio" sam ih, necu gledat hocel zapet za ivicnjak i sl, izgrebat se, jesul prljave/ciste...

ostalo spremno, kupio i dosuo u brisace one zimske mirisljave tecnosti, za minuse spremno, da ne bi ova ljetna zaledila i pukla posuda

ako bude sibirski hladno, bas me briga nije dizel, bemzin je pa brze zagrije :D :D :D
 
Član
ja se jos nisam spremio ono bas,odradio sam veliki servis pred zimu,nisam ulje mijenjao,zafalilo para:icon_biggrin:
jos uvijek vozam na alu felgama,u planu mi je sad od plate da kupim 4 nove gume i onda i ja montiram zimski setup. Naravno prije toga mijenjam ulje i mislim da je to to. rashladne tekucine,tekucine za brisace,sve je to vec spremno,nesto sam poceo koristit,a imam i zaliha u garazi:cool::cool:
 
Član
Ja sam se pripremio, namontirao gewinde na auto i zavrnuo ih do poda, i sutra montiram 235/35/17" da lakse glumim grtalicu, i najbitnije zatamnio auto da mogu rahat da se vozam u majici kratkih rukava dok je grijanje na max i smijem se ljudima vani kako se smrzavaju : )
 
Član
trizex je napisao(la):
Ja sam se pripremio, namontirao gewinde na auto i zavrnuo ih do poda, i sutra montiram 235/35/17" da lakse glumim grtalicu, i najbitnije zatamnio auto da mogu rahat da se vozam u majici kratkih rukava dok je grijanje na max i smijem se ljudima vani kako se smrzavaju : )

:lol::lol::lol::lol: naj si ludji;););)
 
Član
trizex je poseban pacinet treba ga razumit :D:cool::lol:

Ja odnio 15 alu na farbanje bile u crnoj boji pa skroz male izgledaju trebalo bi biti bolje u sivoj gume su 195 65 sava s3 dvije prosle sezone namontirane,a dvije sto su polovne cu da promijenim sad i njih prije montaze na auto nabacit dvije nove umjseto tih polovnih i ne bi trebalo bit problema sa snijegom :)

tekucine sve promijenjene :icon_smile:
Gumene patosnice isto tu :D

e jedino sto bi moglo mozda zezat jest akumulator jer mu ima vec godina :D
 
Član
ja razmisljam da montiram za vikend.. uglavnom uzeo sve 4 nove gume, promjenio tekucine, sve brisace, i narucicu grudnjak, to je to
 
Nema se sta cekati sad kad bace tonu pjeska po metru kvadratnom ima da nam ubije aute u pojam...ja u ponedjeljak montiram 14 celicane.Michelin alpin sve 4 nove gume,pojacat malo antifriz ima ga na -17,i nalijepit prozirni certifix na rubnjake pragove i branik prednji,a mozda uleti i neki grudnjak ,-)
 
Član
zaboli me za kamencice/pjesak/so na cesti, nek ne pada po meni, sada sto ce po autu, sta mu ja mogu, tome sluzi :lol: :lol:

doduse jedina mi briga hocel drzat ove dvije zimske sto su stare skoro 7 godina,...
 
Gume cekaju...tekucine samo malo "podebljati"....i ima li ko savjet za tekucinu za brisace,koju uzeti...a da nije previse skupa? Prosle god. uzeo neku plavu...mislim do -30 nisam siguran...smrdi kao kom za rakiju! :-D
Kad god me policija zaustavi..."Jesi li konzumirao alkohol"...hehehe....smrdi auto u pm!
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Gume cekaju...tekucine samo malo "podebljati"....i ima li ko savjet za tekucinu za brisace,koju uzeti...a da nije previse skupa? Prosle god. uzeo neku plavu...mislim do -30 nisam siguran...smrdi kao kom za rakiju! :-D
Kad god me policija zaustavi..."Jesi li konzumirao alkohol"...hehehe....smrdi auto u pm!

najbolje maksuzije nasut,nece nikad smrznut:lol::lol:
 
BHT Ovisnik
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Gume cekaju...tekucine samo malo "podebljati"....i ima li ko savjet za tekucinu za brisace,koju uzeti...a da nije previse skupa? Prosle god. uzeo neku plavu...mislim do -30 nisam siguran...smrdi kao kom za rakiju! :-D
Kad god me policija zaustavi..."Jesi li konzumirao alkohol"...hehehe....smrdi auto u pm!

ja prosle godine uzeo bidon malo poveci u robotu,nezz stvarno za cijenu,malo nesto,al je extra,koristim vise tekucine za brisace nego goriva:D

cekam jos malo da zahladi pa kupit neke gume zimske,a celicare samo i imam:D
 
Član
za brisace, uzeo u fisu, mislim da je rex njemacka neka, fino mirise. pospricam da zamirise i u autu :cool: 19km onaj kanister, ide kao koncentrat, 1l na 10l vode moze biti :icon_smile: a prosle zime sam imao neku domacu, busovacka proizvodnja, hajd sto se osjeti na rakiju, ali usput i na pokvarena jaja :lol: :lol:
 
kakav je ljetni setup ide i zimski, s tim obavezna promjenja guma pogonskih na zimske, promjena ulja i tekucine, a alu felge ostaju kao i ljeti, nisam picajzla da mjenjam na celicare, alu ostaje i uvjek je ostajala....... lakse se drifta s njom hehehehe
 
Top