Zimske Gume I Obavezna Oprema Skuplji Od Juga

Zimske Gume I Obavezna Oprema Skuplji Od Juga

Član
Ovu opremu obicno i ima svako auto osim protiv pozarnog aparata, neznam sta im smeta, to je za njihovo dobro
 
Član
Hidraulic je napisao(la):
Ovu opremu obicno i ima svako auto osim protiv pozarnog aparata, neznam sta im smeta, to je za njihovo dobro

ma u jugicu od opreme ima samo grejac zadnjeg stakla da se ne smrznu ruke kad guras...Nemaju zadnje pojaseve, prva pomoc mora biti neka sa licencom(skupa), sijalice sa licencom(skupe), sve 4 zimske gume da ne budu starije od ne znam kog godista idt....ukratko evropski standardi, a 6 puta losiji zivotni standard...
 
Član
dellas je napisao(la):
Imas katalog u PDF-u. Ne moze preko pretrage.;)
P.S. Kakve su ove debica gume:icon_question: prvi put cujem...
ja na nexii imao debicu i savu s3, debica za 3 klase bolja, barem meni, ja ove godine ili nju ili Gy ako budes s parama :D
 
Član
negdje sam procito da se za koju godinu nece vishe moc vozit auta koja ne ispunjavaju euro 3 normu...
a to da je oprema skuplja od auta netreba nikog da cudi, 4 zimske gume po snijegu i ledu su trebale uvijek da budu obavezne, znam ljude koji cijelu zimu voze na ljetnim gumama sa isprikom da imaju lance u gepeku koje naravno nikad nisu montirali i neznaju kako se montiraju, ovo za zadnje pojaseve mi je bezveze ali sta je tu je...
dobro je pa je doslo vrijeme i za to da se smanji broj tehnicki neispravnih vozila, nisu mi jasni ljudi koji stede na kocnicama, otisle plocice i on kaze auuu treba meni 50 km da zamjenim plocice j**at ih mogu one jos a kocnicu moras napumpat da zakoci...
 
Član
evo za ova manja auta 14" i slicne zimske, uzmes debicu, kleber, i to za 70-80km po komadu... normala da su skupe gume za veca auta, ali tko to vozi, logicno da ima i za to... a vise od pola vozaca ni ne zna stavit lance, meni su najjaci dalmatinci kada dodju na zimovanje, pa stave lance i isti puknu, spadnu nakon metra... :icon_rolleyes:
bolje imat one "carape", lakse se navuce i vozi :D :D
 
Top