zgrozio sam se - teska nesreca

zgrozio sam se - teska nesreca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
erol_brcak je napisao(la):
Jao majko bozija,ovo je jeidni klip ovakve vrste da me stvarno dobro protreso,pa strasno.Inace uvijek serem da mi nije zao onih koji su dozivjeli nesrecu jer su sjeli mrtvi pjani za volan,al ovo je brate mili strasno,STRASNO! Jbt sve,oooj pod strasnim utiskom sam sad.

Ne dao bog nikom!UZAS!:icon_sad::icon_sad:

ne znam ima li na ovom klipu kako je doslo do nesrece. kad sam vidio sta je u pitanju nisam ni gledo, jer sam vec na mailovima dobivao ovo...
naime djevojka je krenula dal na neki party ili na maturu. i obecala starcima da nece piti jer ce voziti. i fkt nije pila, medjutim kad se vracala kuci, pokupi je neki hadzo mrtav pjan i djevojci se desi to sto vidite na klipu...
 
emir_89 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Jao majko bozija,ovo je jeidni klip ovakve vrste da me stvarno dobro protreso,pa strasno.Inace uvijek serem da mi nije zao onih koji su dozivjeli nesrecu jer su sjeli mrtvi pjani za volan,al ovo je brate mili strasno,STRASNO! Jbt sve,oooj pod strasnim utiskom sam sad.

Ne dao bog nikom!UZAS!:icon_sad::icon_sad:

ne znam ima li na ovom klipu kako je doslo do nesrece. kad sam vidio sta je u pitanju nisam ni gledo, jer sam vec na mailovima dobivao ovo...
naime djevojka je krenula dal na neki party ili na maturu. i obecala starcima da nece piti jer ce voziti. i fkt nije pila, medjutim kad se vracala kuci, pokupi je neki hadzo mrtav pjan i djevojci se desi to sto vidite na klipu...

Braco mila,onda jos gore,pa sta je ta jadna zgrijesila da takvo nesto zasluzi.Ili je bila predobra jer obicno mladi ginu dobri ljudi,imam gomilu primjera za tu teoriju.:icon_evil:
 
Član
Pardon sto pokrecem staru temu, ali ima li ko mail od ovoga ? Znam da je prije kruzilo, ali ako neko ima i dalje, molim da mi proslijedi na samirx8@hotmail.com , znaci mail sa onim slikama i tekstom o ovoj nesreci... Hvala na svakoj pomoci ;)
 
Član
tek sad gledam .. jebote ..ajoj

sreca jbg tek sam polozio jos nisam sjeo za volan da popijem pivu ili da sam koma ....
a tek sam polozio



al nedaj boze nikome
 
Član
a brate bljak....bljak situacija sta joj ucini lik sa udesom, bljak sta dozivi jadna cura u naponu mladosti i na pocetku zivota i da, bljak trenutno stanje....samo sam iskren....sve ovo gore je pod ovo "bljak"...sad jasnije ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top