zgrozio sam se - teska nesreca

zgrozio sam se - teska nesreca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
http://www.youtube.com/watch?v=6rBZ3ut4jHg

ostao sam bez teksta... posle ovoga vise u zivotu necu da pijem i vozim! posle ovoga zivot nam ne treba!!!
 
BHT Ovisnik
kako me trnci prolaze kad gledam,mada sam vec slicno nesto gledao,al strahota:icon_sad:
 
Član
Ajjjjjj Boze sacuvaj ,ovo je stvarno da se zgrozis. Jos sam ovo nekad gledala,ali svaki put se najezim od ovih slika!!!
 
Početnik
^ brate posle ovoga ti zivot ne treba!!!

meni se x puta desilo da otkinut sednem za volan, doduse onda milim ali posle ovoga sto sam video ima da parkiram kola i pravo na taxi...
 
Član
Bljaaaak, fuj, jao jadna devojka, nemoze niko da me ubedi da je nekom teze nego njoj.... Zato svi mi treba da sto vise promovisemo sigurnu voznju po svim pravilima, i bez alkohola...
 
Član
strasno iskreno ovakve snimke treba i na TV staviti da narod vidi a ne nesto fino ovo ono upozoravaju kad pokazes ovako svaki dan u udarnim terminima vidjeces ko ce sjest za volan pjan :icon_mad:
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ovo je po msnu i po mailovima kruzilo,strahota stvarno:icon_cry:
Meni je bas stiglo jedanput na mail,mislim da sam tada prvi put i vidjela ovaj snimak...

I treba tako da se deli, mozda se nesto i postigne, bolje to da ljudi uvide sta sve moze da se desi nego ono tipa ,,posalji na 5 mailova, osoba koju volis zaljubice se u tebe,, i slicna sra**....Treba da se skupi sto vise ovoga, nadjes sponzora da ponarezuje na diskowe, i das pandurima da dele redom....
 
Početnik
^ upravo tako, ovo treba svi ludaci da vide (ukljucujuci i mene :D)

ja sam iskreno promenio stav prema voznji posle ovoga... sto kazu bolje izgubiti sekundu u voznji nego zivot u sekundi!
 
Jao majko bozija,ovo je jeidni klip ovakve vrste da me stvarno dobro protreso,pa strasno.Inace uvijek serem da mi nije zao onih koji su dozivjeli nesrecu jer su sjeli mrtvi pjani za volan,al ovo je brate mili strasno,STRASNO! Jbt sve,oooj pod strasnim utiskom sam sad.

Ne dao bog nikom!UZAS!:icon_sad::icon_sad:
 
Član
fino je vidjet da utice na ljude
al ipak ovo trebaju da vide i oni koji voze malo "zesca" auta,sto performansama sto cijenom,zracni jastuci nisu svemocni
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top