ŽEPČE - Dvije osobe izgubile su život

ŽEPČE - Dvije osobe izgubile su život

Član
mirza_mali je napisao(la):
U parkiranom golfu bio je vozač, dvije žene i dvoje djece. Jedna žena u tom vozilu je odmah poginula, a četvero ostalih putnika je teško povrijeđeno.

:icon_eek::icon_eek:

R.I.P :icon_sad::icon_sad::icon_sad:

tesko djeci :icon_sad:

nokke je napisao(la):
poginuli muskarac je moj dobar prijatelj.....komsija.... ADMIR BJELAK.......nek mu je vjecan rahmet....... jos ne mogu sebi da dodjem.... :( :( :( :(

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#!/photo.php?pid=59779&id=100001168506372&fbid=107977725917844

:icon_sad:
 
Član
trebo momak sad u vojsku da ide....prijavio se bio......nasao pare sve sve sve......i et....

umjesto da mu idemo na svadbu.....idemo na dzenazu.....


:(
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
MTR je napisao(la):
9 povrijedjenih bog te pa kako su se tako sastavili , malo mokro , malo nervoza , recept za tragediju , steta

Mokro nema sta drugo bit, jos tek ako pala malo kisa tad je najgore, jos ko vozi na ljetnim gumama ko ja sto vozim moze mu se izmaket ja maloprije ulazim u raskrsnicu skrecem i hocu zakocit samo me pravo nanese. Sutra obavezno montiram zimske gume da mi se omakne negdje

:icon_exclaim:


nisu problem ljetne gume, i one su napravljene da drze auto i na kisi i na suhom, problem je sto svi gledaju da li guma ima mesa a niko ne gleda sto je ta guma stara preko 15 godina.
 
Administrator
sad citam da je jos jedna osoba podlegla povredama... i to dijete :( R.I.P.

Jedno dijete jutros je podleglo od povreda zadobijenih u jučerašnjoj saobraćajnoj nesreći, saopćio je za FTV dr. Harun Hodžić, pomoćnik direktora Kanatonalne bolnice Zenica.

Podsjećamo, nakon teške saobraćajne nesreće u mjestu Golješnica, općina Žepče, dvije osobe su podlegle, dok je deset osoba sanitarnim i privatnim vozilima prevezeno u zeničku bolnicu. Svi su zadobili teške tjelesne povrede, a dvije osobe nalaze se na hirurškom šoku sa životno ugrožavajućim povredama.

Također, dvoje povrijeđenih je otpušteno iz bolnice na kućni oporavak, dok su ostali smješteni na odjele hirurgije, neurohirurgije i traumatologije i nalaze se van životne opasnosti. U ovoj saobraćajnoj nesreći učestvovala su tri putnička motorna vozila, a saobraćaj je bio u prekidu više od četiri sata.
 
Početnik
U mene je mater isla u pratnju jer je radila jucer...dobio sam informacije iz prve
ruke jebte...kriva je ljudska nepaznja i neprilagodjena brzina ali staces
sad bilo je sta je bilo vratit se nemoze...gledao sam i neke slike danas
ali to ne znam da li ce ici u javnost...bas je prestrasno a vidio sam i auto
na slep sluzbi smrskano skroz....
 
Član
http://zenicablog.com/index.php/crna-hronika/nesrece/3146-qrobijaiqiqhorde-zlaqdali-krv
svaka cast robijasima i hordama
 
Član
emir_89 je napisao(la):
kako i ovi novinari znaju lagat otac ih hebo njihov. ovaj jaran ima slomljenu ruku, ugruhan, oko mu je zatvoreno od udarca, al se moze reci da je "dobro". a na vijestima i na netu pise da su sva 3 koji su bili u tom autu sa vozacem, sa teskim povredama...

za ostale ne znam nista...

svaki lom je zvanicno teska povreda...

zao mi je poginulih a povrijedjenim zelim brz oporavak i opomena svima nama,malo nogu sa gasa,dvije minute ne znace nista
 
Član
svaka cast objema navijackim grupama,,mislim da je ova gesta pravi pokazatelj kakav smo mi narod. Jos jednom cestitke svima
 
Top