ŽEPČE - Dvije osobe izgubile su život

ŽEPČE - Dvije osobe izgubile su život

ŽEPČE - Dvije osobe izgubile su život, a osam je povrijeđeno u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila danas u 14,15 sati na magistralnom putu M-17, u mjesto Goliješnica, općina Žepče.Kako je Feni izjavila Aldina Ahmić, glasnogovornica MUP-a ZDK, u nezgodi su učestvovala tri vozila, a uviđaj je još uvijek u toku, dok identitet stradalih nije utvrđen.

Jedna osoba podlegla je na mjestu događaja, a druga, kako se nezvanično saznaje ženska osoba, u Domu zdravlja Žepče.

Povrijeđeni su prevezeni u Kantonalnu bolnicu Zenica.
 
kad sam sisao sa M17 na petlju u zepcu vidim policiju kako pod rotacijom idu dosao kuci kad tetka me zove pita me jesam li kuci i to mi sve tako javi

9 povrijedenih zelim brz oporavak

2 smrtno stradalo R.I.P.
:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 

MTR

Član
9 povrijedjenih bog te pa kako su se tako sastavili , malo mokro , malo nervoza , recept za tragediju , steta
 
MTR je napisao(la):
9 povrijedjenih bog te pa kako su se tako sastavili , malo mokro , malo nervoza , recept za tragediju , steta

Mokro nema sta drugo bit, jos tek ako pala malo kisa tad je najgore, jos ko vozi na ljetnim gumama ko ja sto vozim moze mu se izmaket ja maloprije ulazim u raskrsnicu skrecem i hocu zakocit samo me pravo nanese. Sutra obavezno montiram zimske gume da mi se omakne negdje

:icon_exclaim:
 
Član
3 vozila jedan kombi golf 2 crveni i jos jedno vozilo koje je bjele boje ono je se prevalilo i zapalilo i izgorilo sam se malo vidi da je bilo bjele boje.Povrijedjenim brz oporavak zelim:icon_smile:
 
Član
jesu to ovi navijaci sarajeva?? danas je sarajevo igralo u gradačcu, ovi iz vogosce neki su imali udes, samo nezz kuda su isli. 1 osoba od njih je poginula...

to je vjerovatno to, jaran mi rece da mi je ovaj rodjakov rodjak u bolnici u zenici sa tezim povredama. ajd ako neko slucajno ima vise informacija neka javi...
 
evo copy paste sa sarajevo x

U sudaru tri vozila poginule dvije osobe
Dvije osobe su poginule, a deset ih je teže povrijeđeno u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se u 14.15 sati dogodila na magistralnom putu M-17, u mjestu Goliješnica, općina Žepče.
U nesreći su učestvovala tri vozila, a povrijeđeni su prebačeni u Kantonalnu bolnicu u Zenici, potvrdila nam je glasnogovornica MUP-a Zeničko-dobojskog kantona, Aldina Ahmić.

Kako nam je potvrdila Ahmićeva, jedna osoba je smrtno stradala na mjestu događaja, dok je druga podlegla u Domu zdravlja u Žepču.

Prema informacijama koje je objavila Radiopostaja Žepče, Golf 2 reg. oznaka M69-E-428 se kretao iz pravca Zenice u smjeru Doboja cestom M-17, te se prilikom pretjecanja Jette, reg. oznaka 977-E-140, na području Goliješnice taj Golf, najvjerovatnije zbog klizave ceste (nije isključena i prevelika brzina), zanosi te dolazi do kontakta s Jettom.

Vozač tog Golfa, u kojem su se nalazile uz vozača još tri osobe, gubi potpuno kontrolu nad vozilom koje se prevrće i udara u Golf reg. oznaka K31-K-362 koji je bio parkiran na proširenju uz cestu (smjer od tunela prema Perkoviću).

U parkiranom golfu bio je vozač, dvije žene i dvoje djece. Jedna žena u tom vozilu je odmah poginula, a četvero ostalih putnika je teško povrijeđeno. U Golfu koji je izazvao ovu nesreću na mjestu događaja je poginuo vozač, a troje ostalih putnika je teško povrijeđeno. Vozač Jette je prošao bez povreda.

Očevici su užasnuti prizorom koji su vidjeli u Goliješnici. Sva vozila hitne službe Žepče i još tri vozila hitne pomoći iz Zavidovića prevozila su nastradale prema Zenici.

Iako se u prvi mah govorilo kako su u nesreći poginule dvije, a povrijeđeno sedam osoba, posljednje informacije govore da je povrijeđeno deset osoba, među kojima četvero djece iz Žepča. Riječ je o teškim povredama, a petero povrijeđenih je u životnoj opasnosti.

Aldina Ahmić je potvrdila kako je život izgubila A. M. iz Žepča, a naknadno smo saznali da je poginuo vozač Golfa, A. B, koji je iz Sarajeva s prijateljima išao na utakmicu u Gradačac.

Saobraćaj je na ovom dijelu puta normaliziran oko 19 sati.
 
Član
dobar jaran, tj rodjakov rodjak je bio u ovom golfu sto je isao na utakmicu. rece mi ovaj jaran da je cuo da ima povrede grudnog kosa i glave. kontali rodjak i ja ici u Ze, ali pretpostavljam da bismo bezveze otisli, tj da ga ne bismo mogli vidjet. zvao je rodjak na telefon bolnice, rekli mu da ne mogu nista reci. kontam, mozda ih budu prebacili ovdje na kosevo... ako ko sta sazna neka javi...

pa ti sjedni sa svakim u auto... :S

nadam se da ce se svi uspjesno oporaviti...
 
Član
ma to je malo i zbog utaknice atmosfera a i jutros je kisa samo smokrila asfalt tak da je ko led od ulja isl.RIP :icon_sad: vozacu i zeni u parkiranom autu ostalim brz oporavak.
 
Član
kako i ovi novinari znaju lagat otac ih hebo njihov. ovaj jaran ima slomljenu ruku, ugruhan, oko mu je zatvoreno od udarca, al se moze reci da je "dobro". a na vijestima i na netu pise da su sva 3 koji su bili u tom autu sa vozacem, sa teskim povredama...

za ostale ne znam nista...
 
Član
strasno,danas su 3 hitne iz naseg grada picile gore prema zepcu,kasnije sam saznao sta se desilo. Zadnja dva tri dana na ovom podrucju zavidovica i zepca stalno se desavaju strasni udesi.Svim povrijedjenim zelim sto brzi oporavak

R.I.P za umrle:icon_sad::icon_sad:
 
Član
poginuli muskarac je moj dobar prijatelj.....komsija.... ADMIR BJELAK.......nek mu je vjecan rahmet....... jos ne mogu sebi da dodjem.... :( :( :( :(
 
Top