Zenica:nesreća broj 2

Zenica:nesreća broj 2

Član
Jbg, ljudi, ja na otvorenom nikad ispod 100. To mi je nekako najnormalnija brzina za otvoren put, a da nisi neka opasnost po saobraćaj. I ne trpim nikog ispred sebe ko ide manje. Možda mi je to greška, ali šta ću ja sad.
 
Član
najveci su problem ljudi koji voze 20-30 iznad ogranicenja, citaj cooliraju na otvorenom, a kad ga krenes preticat on ko neda, ili krene gas davat...
 
Član
Astra je napisao(la):
najveci su problem ljudi koji voze 20-30 iznad ogranicenja, citaj cooliraju na otvorenom, a kad ga krenes preticat on ko neda, ili krene gas davat...

Jes' ti to na mene naletio možda?:D

Ja se volim igrati sa takvima, pogotovu kad voze TDI koji sa malih obrtaja poteže kao lud i ispaljuje se kao metak.:D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Astra je napisao(la):
najveci su problem ljudi koji voze 20-30 iznad ogranicenja, citaj cooliraju na otvorenom, a kad ga krenes preticat on ko neda, ili krene gas davat...

Jes' ti to na mene naletio možda?:D

Ja se volim igrati sa takvima, pogotovu kad voze TDI koji sa malih obrtaja poteže kao lud i ispaljuje se kao metak.:D


:lol::lol:
sto ga oggy ubode :D

jes vala... ja isto tako volim.. milina ih gledati kako lete sa cadjo letjelicama :D


:lol:
Bravo emire, desifrovao si :D
 
Član
a sta je ovo vise... mada kako se vozi, super se i prolazi... jucer se vracam iz visokog, na m17 tamo gdje se pravi ona benzinska sa palmama okolo, da da palmama u sred Bosne :lol:

policija stoji, nasuprot benzinske, idem u koloni lagano, ljudi iz suprtonog blicaju... a lola sa slo tablama u meganu pretice za phaetonom... ali eto obojica prodjose pored drotova, a zapoceli preticanje na mostu pri punoj.... a oni zaustavili na kraju dvicu, covjek sa zenom, lagano vozio citavo vrijeme ispred mene.... :icon_mad:
 
Top