Zenica-dvoje mrtvih

Zenica-dvoje mrtvih

MTR

Član
RIP

Ali dje drugo nego u Sercima , selendara da je nema vece , ovakve stvari me i ne cude , krade se drvo iz sume , prevrcu se , staju na mine iz rata , ma boze sacuvaj
 
Član
Sad je kasno za bilo šta osim za suze.
Ljudi pamet u glavu.
Počesto na cesti vidim pretovarena i putnička vozila. Posebno Cvaje i lubeničare. Mislim da sam negdje čitao da se kočnice dizajniraju prema težini auta + 70 % maximalnog opterečenja.
Nerijetko vimo auta toliko (pre)opterečena da zadnji dio struže po asfaltu, a vozaći takvih "tegljača" fasaju kao da us na trkama.
 
Član
kakva strahota :icon_sad: R.I.P.

ja vozim slicnog Mercedesa, tipa poslije ove, kako sam skontao njih je cetvorica bilo u kamionu, a ova kabina je tijesna i za dvoje. A ni kamion nije predvidjen za ovaj teret, al kako god, vjerovatno su se snalazili nekako i prezivljavali, bas mi je zao, nedaj Boze nikom:icon_sad:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
R.I.P.:icon_sad:

Tuga velika. Ali vidi ovih čobana što se svađaju nešto. Još čovjeka u nekom poluraspadnutom kombiju voze u bolnicu. Ni hitne ni kojeg đavola:icon_mad::icon_mad:

Tim kombijem su prevukli tijela momaka poslije izvršenog uviđaja....Šta reći, čobani jesu i siromašni jesu, samo imaju pogrešnu percepciju nekih stvari. Ne ponovilo se nikome.
 
Administrator
@Kenno: Nisam to skontao, mislio sam da je povrijeđeni tj. otac od jednog u tom kombiju. Ali bilo kako bilo, zar nije moglo doci auto iz mrtvacnice.


@Boss: I ja kada sam procitao ovaj tekst sam mislio da su bila 4, međutim piše da je teško povrijeđen vozač, otac od jednog momka a amidža od drugog. Znači dodje otac a drugom amidža.
 
Top