Zenica-dvoje mrtvih

Zenica-dvoje mrtvih

Član
http://www.zenicablog.com/zenica/crna-hronika/item/18787-video-foto-dvoje-mrtvih-u-%C5%A1eri%C4%87ima.html


Ako me ista otjera iz Bosne pored nacionalista i polupismenih vladara to ce bit ovakve stvari i ovakvi ljudi kao na snimku, djeca izginula oni se svajdjaju vjerovatno ko je kriv. Pa i od vozaca sin je poginuo, nije covjek htjeo desilo se, ne dao Bog nikom. Od svih nesreca najgore su ove kamionske i autobuske, kolko sam skonto po snimku i slikama ovog je zajebalo sto nije teret dobro pricvrscen a i pretovario ga je vjerovatno, niz brdo isao nema retarder kocio vjerovatno nije mogao mjenjacem smanjit brzinu i eto belaja, vidim desna vrata otvorena vjerovatno su djeca pokusala izac mogu mislit kakva im je smrt teska bila :icon_sad:
 
Član
šta je ono voze covjeka u kombiju , nigdje hitne pomoci :icon_mad:

RIP mladićima, neka im je laka zemlja, žalost je
 
Tuga... Nije ovaj kamionic ni pravljen za trupaca a kamo li za ovolikog tereta... a kasno je sad. Ocev jedan prijatelj je isto tako prevrnuo sa kamionom i pogine mu sin, a on prezivi... neka im je laka crna zemlja. Pocivali u miru....
 
Administrator
R.I.P.:icon_sad:

Tuga velika. Ali vidi ovih čobana što se svađaju nešto. Još čovjeka u nekom poluraspadnutom kombiju voze u bolnicu. Ni hitne ni kojeg đavola:icon_mad::icon_mad:

Po meni ove gume djeluju veoma loše, čak mi se čini da su dobro ćelave:icon_confused:
 
Član
Bas velika tragedija mladici mojih godina,da i meni se cini kao bas celave gume,ali to sad nije bitno sta cemo takva je sudbina,Neka im Allah dz.š podari lijep Dzenet i vjecni rahmet. :icon_sad::icon_sad:
 
Član
Kamion nosi 8 tona, ali nema on tu konstrukciju da moze vozit balvane ima ceradu eno je ispod balvana, plus sto nisu bili ucvrsceni to ga je mozda i najvise zajebalo vjerovatno se u krvini mrdnuli i samo ga izbacilo. Nzm kolko ovi balvani imaju tona al ovaj kamion nije za ovakvog tereta.
 
saledoboj je napisao(la):
Kamion nosi 8 tona, ali nema on tu konstrukciju da moze vozit balvane ima ceradu eno je ispod balvana, plus sto nisu bili ucvrsceni to ga je mozda i najvise zajebalo vjerovatno se u krvini mrdnuli i samo ga izbacilo. Nzm kolko ovi balvani imaju tona al ovaj kamion nije za ovakvog tereta.

Ima ovde vise 8 tona, stranice nisu pravljene da izdrze toliki pritisak, nisu to stice kao u sticara, a ni kocnice nisu konstrusanje za toliki teret, ne mogu tacno ocijeniti sa slike koliko ima trupaca, ali mi ni na sticara ne tovarimo vise.... ali glupo je sad o tome raspravljati...
 
Član
Znam drug sve to zato i kazem, glupo jest al jbg za ubudce mozda neko procita pa se povuce, svi mi svaki dan vidjamo pretovarene kamione samo sto vecina ne prati tu tematiku pa ih bas briga a ni svjesni nisu kolika je to opasnost, pogotovo kad se ovako vuku klade i balvani ispod cerade il na traktoru kad natovare.
 
Top