ZENE NA FORUMU

ZENE NA FORUMU

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bilosto je napisao(la):
fuj... da si rekao maxfactor ili l'oreal, pa ajde... ali gdje ces bolan oriflame... jao... pa gdje bas te dvije marke...

hihihiih, upadoh od sege... podforum: avon! hahahahaha

doduse, nije avon tako los, imaju dobre lakove za nokte, mada ja licno vise volim pronails i alessandro... ;)

oh.. o lakovima za nokte mozemo razgovarati..
kao Nailstylist sam ih dosta i razlicitih oprobala.. *g*
a sa Acrylom se moze i zanimljivih stvari modelirati i za auto :lol::lol:
 
Početnik
mah zene su .... ih ... neka zena ... da zaglavite ovako gdje sam ja ... vidjeli bi sta znachi ... biti bez i onog najmanjeg mirisa ... kad kakva fina prodje pokraj tebe ...
 
Početnik
edoze je napisao(la):
treba malo zena,da ne bude pederski:icon_biggrin:
pa da, da ne bude da svi voze renault... i policajci ih zaustavljaju hihihihi

RCat je napisao(la):
oh.. o lakovima za nokte mozemo razgovarati..
kao Nailstylist sam ih dosta i razlicitih oprobala.. *g*
a sa Acrylom se moze i zanimljivih stvari modelirati i za auto :lol::lol:
eto, kako mi zene imamo dodirnih tacaka i vise nego sto mozemo pretpostaviti ponekad :icon_biggrin: to je odlicna profesija, ja sam htjela da upisem kurs (jos uvijek kao kontam da cu nekad), ali sam trenutno malo vise zaokupljena skupljanjem titula mr. dr. prof. i slicno, to cu nekad, cisto zato sto mi je full interesantno... eto, mozda jednom na nekom sr se vidimo, pa spojimo ugodno s korisnim ;)

***
no, salu na stranu... mene zaista interesira jos koje musko misljenje o zenama na forumu...

nervira li vas kada zene, koje nemaju pojma o autima, dodju i pokusavaju da nesto nauce? smeta li vam uopce zensko prisustvo na forumu? mislite li, zaista, ono sto sam citala u nekim postovima (tj. da zenama ovdje nije mjesto)?
 
Početnik
nikad ako ste fine kakve :) sto bi nam smetalo ... ovde su zene ravnopravni clanovi ... bar moje vidjenje ... osim ako se ufuraju sto su medju vukovima ... pa pocnu nesh se furat ... onda shmr ;)
 
ne smeta mi nijedna zena ovog svijeta, pa gdje god bila! :D

nema potrebe da stalno istices to da "nemas pojma o autima", ovo je sajt ljubitelja automobila i svega vezanog za to, nije sajt "poznavalaca automobila", a uz to vecina nas, vrlo malo zna o mehanici i tako tome ;)
djevojke su ovdje dobrodosle jer nam treba dosta vasih savjeta i komentara, i da znamo kako svaka prerada na nasem autu izgleda u zenskom oku :) jer vecinom zbog toga i sredjujemo auta :D
a fkt, tvoje postove mi je zaista zanimljivo citati, stoga..smatraj da si potreba ovom forumu! :)
 
Član
Death_beat je napisao(la):
ne smeta mi nijedna zena ovog svijeta, pa gdje god bila! :D

nema potrebe da stalno istices to da "nemas pojma o autima", ovo je sajt ljubitelja automobila i svega vezanog za to, nije sajt "poznavalaca automobila", a uz to vecina nas, vrlo malo zna o mehanici i tako tome ;)
djevojke su ovdje dobrodosle jer nam treba dosta vasih savjeta i komentara, i  da znamo kako svaka prerada na nasem autu izgleda u zenskom oku :) jer vecinom zbog toga i sredjujemo auta :D
a fkt, tvoje postove mi je zaista zanimljivo citati, stoga..smatraj da si potreba ovom forumu! :)

ahah slazem se ija s tim :lol:
 
Početnik
jes ... cisto informativno ... ti si u prednosti ... ovde ima 70% clanova bez vozacke :) koji vole auta ... a neznaju ih voziti a kamoli neke pojedinosti ... zato se no rikisiki ...
 
Početnik
RCat je napisao(la):
javi kad budes htjela.. obucavam ;)

eee, nisam mislila na obuku, to vec imam ovdje... a vala, kad vidim savjete kakve dijelis za urastao nokat, nesto bih se i bojala hihihihihi no hard feelings, samo se malo salim!

;)

ajd, uzdravlje, prije nego se ovo pretvori u temu o noktima :icon_rolleyes:
 
Član
Deyo je napisao(la):
selfcontrol2.jpg


;)

respect!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top