ZENE NA FORUMU

ZENE NA FORUMU

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
znas kako bi mogli rijesit ovaj problem ...... krenemo lagano svako u svom gradu ulicom i cim spazis neku dobru pridjes joj, kazes joj da se prijavi na bhtuning.com i da bude aktivna ...... ako kaze hocu dobro je, a ako kaze necu ........ glavom je odma :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dv
 
Član
Mala imas tako dobre noge, i guzu, koda si za tuninga rodjena...aj dodji na bhtuning.com, da ti pokazemo kako se moze sredit makina... :D
 
Početnik
et, ja se izvinjavam za izvlacenje teme, ali fakat ni ovo mi nije nesto sto bi moglo lako da zastari...

znam najmanje jos 3 cure/zene koje citaju ovaj forum. jednoj sam ja rekla za forum, a od dvije sam u razgovoru saznala da i one citaju. jedna od ove dvije je instruktorica voznje, dok je bila mladja imala je friziranog ficu, isla na reli i tako...

sasad je napisao(la):
A sta mislite da uvedemo oblast na forumu tipa "Avon" ili "Oriflame"...hehe...to bi privuklo zene... 100 %
fuj... da si rekao maxfactor ili l'oreal, pa ajde... ali gdje ces bolan oriflame... jao... pa gdje bas te dvije marke...

hihihiih, upadoh od sege... podforum: avon! hahahahaha

doduse, nije avon tako los, imaju dobre lakove za nokte, mada ja licno vise volim pronails i alessandro... ;)

Iceman je napisao(la):
A koji ce nam k.... zene, ovdje je tema limeni ljubimci!!!
jao... ovo je zaboljelo! smrc, smrc...

pa i zene valjda mogu imati svoje limene ljubimce, pa cak i kad - kao ja - ne znaju bas kako se svaki saraf i svaka sta-god-stvar u autu zove... eto, ja ne znam sta je sta na autu, ali volim brzu voznju, volim da vozim, volim da vidim dobro auto... da li je to dovoljno?

evo, bit cu bespolac, ako moze... samo za forum ;)
ViRtuAL je napisao(la):
E da si stavio "Djevojke na forumu" to je druga stvar...ko je ozenjen dosta mu jedna da mu govori skidaj se sa tog neta :D:lol:
fantasticno! fenomenalno! ovo mi se svidjaaaaa pravo!

tibor987 je napisao(la):
... sta je s vama, hocete da se svi poubijamo u garazama ? hehe :D
o boze... pa zar ovako!

Audi RS je napisao(la):
nistaa moramo visee govoritt oko sminkii,farbi,obuce
i te cakeee nebil upalileeee heheh...
nemojte, zivi bili!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top