Završena prva utrka Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Završena prva utrka Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

slazem se sa JD
primjerice ja necu se takmiciti u stylu jer nije mi jos auto skroz gotovo, a isto tako ne bi volio ostaviti ga daleko od svojih ociju, i isto tako mislim da malo sredzenija auta ne bi bilo lose da udzu na pistu;)
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Dottore je napisao(la):
striko je napisao(la):
Mi iz splita krećemo u subotu ujutro u 7 sati mislim da smo gore oko 9,,
bit će mo 2 dana gore!!!! Ima kakvih žena!!!Di se more koji pilić stredit!!! :icon_question: ;)

I mi smo dole 2 dana pa ćemo zajedno nešto skontat :D

Moglo bi bit ZANIMLJIVO!!! ;) ;)
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

striko je napisao(la):
Dottore je napisao(la):
striko je napisao(la):
Mi iz splita krećemo u subotu ujutro u 7 sati mislim da smo gore oko 9,,
bit će mo 2 dana gore!!!! Ima kakvih žena!!!Di se more koji pilić stredit!!! :icon_question: ;)

I mi smo dole 2 dana pa ćemo zajedno nešto skontat :D

Moglo bi bit ZANIMLJIVO!!! ;) ;)
:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Maximalni respect za organizaciju pogotovo sto se tice style scene... Pravo mi je zao sto necu biti tu:icon_cry::icon_cry:
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

jel moze neko tacno napisati kuda se moze doci na pistu. jel se malo prodje grad pa se skrene lijevo. malo sam zaboravio. jel moze neko napisati neki orjentir ili nesto slicno, da bezveze ne lutam. hvala....pozz.
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

IGY je napisao(la):
slazem se sa JD
primjerice ja necu se takmiciti u stylu jer nije mi jos auto skroz gotovo, a isto tako ne bi volio ostaviti ga daleko od svojih ociju, i isto tako mislim da malo sredzenija auta ne bi bilo lose da udzu na pistu;)

Evo da generalno odgovorim. Parking je od staze udaljen nekih 40 -50 metara, a od šatora s pićem nekih 20-30 metara. Ak oneko uđe na pistu cestom koja je za organizatora, natjecatelje, stylere moći će ostaviti auto na asfaltu, ali na udaljenosti 250-300 metara od parka vozača.
Sad bi bilo samo fer da vozila koja su jako niska i imaju niske spojlere i pragove, da ih pustimo da uđu asfaltom, ali tuda neće moći doći baš blizu i još da vide svoje auto. Tko je bio na pisti zna kako izgleda i kako je koncipiran naš prostor za natjecanje.
Možemo eventualno smjestiti nekih 30-50 auta u jednom redu na asfaltu. Ko želi da se tu parkira bilo bi jako poželjno da mi pošalje na PM ime prezime, tip vozila i registarsku oznaku da napravimo neki popis da vas mogu pustiti redari. Naravno to je ulaz za VIP goste, ali vi bi plaćali karte.:icon_cry:
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

ammel je napisao(la):
jel moze neko tacno napisati kuda se moze doci na pistu. jel se malo prodje grad pa se skrene lijevo. malo sam zaboravio. jel moze neko napisati neki orjentir ili nesto slicno, da bezveze ne lutam. hvala....pozz.

Imas tamo ranije kartu stavio sam ja ;)
 

JD.

Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

@guru ma vidi dovoljno je da pustite niza auta da ne idu preko makadama, da udju na pistu, e sad naravno ne ocekuje niko da parkira auto gdje su i natjecatelji, ali dovoljno je da se moze uci na pistu, na to smo i mislili...

a to je posebno jako bitno za ljude koji ce ostati i subotu navece, a tu nece biti samo auta natjecatelja


a ako cemo iskreno, uvijek se ima i vidjeti puno dobrih auta koja se ne takmice :icon_smile:
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Eo da ne trazite ;)

kartadopiste10.jpg


Tu gdje je blicnulo tu je pista
 

IGY

Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

guru imas PM ;)
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

JD. je napisao(la):
@guru ma vidi dovoljno je da pustite niza auta da ne idu preko makadama, da udju na pistu, e sad naravno ne ocekuje niko da parkira auto gdje su i natjecatelji, ali dovoljno je da se moze uci na pistu, na to smo i mislili...

a to je posebno jako bitno za ljude koji ce ostati i subotu navece, a tu nece biti samo auta natjecatelja


a ako cemo iskreno, uvijek se ima i vidjeti puno dobrih auta koja se ne takmice :icon_smile:

Malo je to problematično jedino da kažemo osiguranju na ulazu da ona auta za koja oni misle da nije u redu da idu preko makadama da ih upute drugim putem jedino tako ostalo je već previše zapetljano :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

IGY je napisao(la):
Provjeri ti jesi li mi poslao PM jer ga nemam u boxu??

GocaS6 je napisao(la):
JD. je napisao(la):
@guru ma vidi dovoljno je da pustite niza auta da ne idu preko makadama, da udju na pistu, e sad naravno ne ocekuje niko da parkira auto gdje su i natjecatelji, ali dovoljno je da se moze uci na pistu, na to smo i mislili...

a to je posebno jako bitno za ljude koji ce ostati i subotu navece, a tu nece biti samo auta natjecatelja


a ako cemo iskreno, uvijek se ima i vidjeti puno dobrih auta koja se ne takmice :icon_smile:

Malo je to problematično jedino da kažemo osiguranju na ulazu da ona auta za koja oni misle da nije u redu da idu preko makadama da ih upute drugim putem jedino tako ostalo je već previše zapetljano :icon_rolleyes:
Nešto ćemo smisliti da ne bi bilo natezanja sa redarima, ai da ne bi sada svi počeli upadati autom na pistu. Molimo da imate razumijevanja za nas kao organizatore, a i mi ćemo vama pokušati maksimalno izaći u susret koliko je moguće. Svi smo tu da napravimo dobar događaj i da svi uživamo u onom što volimo.
 

IGY

Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

evo sad sam, napisao na drugom tabu PM a nisam klikno da posaljem :lol:
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Molim za objasnjenje dolje napisanog...

naime na stranici www.402.ba u Pravilniku pise slijedece...

Organizacijski odbor „OTVORENOG PRVENSTVA BOSNE I HERCEGOVINE U TRKAMA UBRZANJA NA 402 METRA“ na Sjednici održanoj dana 12.12.2008. godine donio je pravilnik o odrzavanju otvorenog prenstva Bosne i Hercegovine u trkama ubrzanja na 402m:

- Pravilnik o odrzavanju prvenstva 2009. godine
- Tehnicki pravilnik 2009. godine
- Dopuna tehnickom pravilniku

pod broj 1 tacnije "Pravilnik o odrzavanju prvenstva 2009. godine" pise slijedece:

Članak 29.
Vozila koja pristupaju natjecanju moraju u potpunosti biti u skladu s Tehničkim pravilnikom Prvenstva.
Sigurnosna oprema svih vozila mora biti potpuna i ispravna sukladno "Zakonu o sigurnosti prometa na
cestama BiH".
Svako vozilo mora raspolagati aparatom za gašenje požara težine minimalno 2 kg, koji mora biti pričvršćen u
kabini vozila na dohvat vozaču.

a pod rednim brojem 2 - - "Tehnicki pravilnik 2009. godine"
stoji slijedece:

12.1. Aparat za gašenje požara – postojanje, učvršćenost za
vozilo na suvozačkoj poziciji
sa učvršćenjem koje ima lako
otkopčavanje

sada mi nije jasno... prvo se spominje minimalna kilaza PP aparata a na drugoj strani u Tehnickom pravilniku samo se naglasava da je obavezan i nigdje ne pise koliko i kakav mora biti..

kakva je razlika izmedju Pravilnik o odrzavanju i Tehnickog pravilnika ?

ja u autu imam 0,5 k kg aprat za gasenje ne daj Boze pozara, isti drugi sam par puta aktivirao cisto da se uvjerim jeli to ikako i radi i smatram da je sasvim ok za neke manje pozare. za nesta vece ni pet aparata po 2kg tesko da ce ugasiti nesta ozbiljno...

ah da... jos jedno pitanje. jel mi "fakat" moraju prozori biti "funkcionalni", ja sam svoje zbog nekih prerada fiksirao i ne mogu se spustat niti dizat.

gledajte ovaj scenario... podje trkac X na stazu s svojim mercedesom S klase s djevojkom da vidi kako auto ide na 402 m i u putu nekako krišom slučaja pokvari mu se elektricni podizac... dodje na trku i bude vracen jer mu ne radi podizanje stakla na tom prozoru ? :lol:

sada ce Guru da me zamrzi :lol:
 
Početnik
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

tepSIJA je napisao(la):
Molim za objasnjenje dolje napisanog...

naime na stranici www.402.ba u Pravilniku pise slijedece...

Organizacijski odbor „OTVORENOG PRVENSTVA BOSNE I HERCEGOVINE U TRKAMA UBRZANJA NA 402 METRA“ na Sjednici održanoj dana 12.12.2008. godine donio je pravilnik o odrzavanju otvorenog prenstva Bosne i Hercegovine u trkama ubrzanja na 402m:

- Pravilnik o odrzavanju prvenstva 2009. godine
- Tehnicki pravilnik 2009. godine
- Dopuna tehnickom pravilniku

pod broj 1 tacnije "Pravilnik o odrzavanju prvenstva 2009. godine" pise slijedece:

Članak 29.
Vozila koja pristupaju natjecanju moraju u potpunosti biti u skladu s Tehničkim pravilnikom Prvenstva.
Sigurnosna oprema svih vozila mora biti potpuna i ispravna sukladno "Zakonu o sigurnosti prometa na
cestama BiH".
Svako vozilo mora raspolagati aparatom za gašenje požara težine minimalno 2 kg, koji mora biti pričvršćen u
kabini vozila na dohvat vozaču.

a pod rednim brojem 2 - - "Tehnicki pravilnik 2009. godine"
stoji slijedece:

12.1. Aparat za gašenje požara – postojanje, učvršćenost za
vozilo na suvozačkoj poziciji
sa učvršćenjem koje ima lako
otkopčavanje

sada mi nije jasno... prvo se spominje minimalna kilaza PP aparata a na drugoj strani u Tehnickom pravilniku samo se naglasava da je obavezan i nigdje ne pise koliko i kakav mora biti..

kakva je razlika izmedju Pravilnik o odrzavanju i Tehnickog pravilnika ?

ja u autu imam 0,5 k kg aprat za gasenje ne daj Boze pozara, isti drugi sam par puta aktivirao cisto da se uvjerim jeli to ikako i radi i smatram da je sasvim ok za neke manje pozare. za nesta vece ni pet aparata po 2kg tesko da ce ugasiti nesta ozbiljno...

ah da... jos jedno pitanje. jel mi "fakat" moraju prozori biti "funkcionalni", ja sam svoje zbog nekih prerada fiksirao i ne mogu se spustat niti dizat.

gledajte ovaj scenario... podje trkac X na stazu s svojim mercedesom S klase s djevojkom da vidi kako auto ide na 402 m i u putu nekako krišom slučaja pokvari mu se elektricni podizac... dodje na trku i bude vracen jer mu ne radi podizanje stakla na tom prozoru ? :lol:

sada ce Guru da me zamrzi :lol:

neznam sta fali onim aparatima od 1 kg..:S fakat glupost da se sad tezi uzima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top