Završena prva utrka Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Završena prva utrka Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

koji dan vas učesnika najvise dolazi,il dolzite svi na 2 dana
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

a de mi recite hoce se moci uci sa autom netko a nece se natjecati u nicemu,da plati normalnu kartu i ulaz za auto a ne ko zadnji put kad bio pa me covjek preko kamenjara poslao sa spustenim autom..:icon_mad:
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

golf g60 je napisao(la):
a de mi recite hoce se moci uci sa autom netko a nece se natjecati u nicemu,da plati normalnu kartu i ulaz za auto a ne ko zadnji put kad bio pa me covjek preko kamenjara poslao sa spustenim autom..:icon_mad:

Nažalost, plan nam je da parking bude organiziran upravo na livadi do koje se dolazi po tom putu po kojem su te poslali. Jedino da nekako dogovorimo za ove baš SPUŠTENE automobile koji bi da se samo parkiraju da se parkiraju na prilaznom putu za natjecatelje i organizatora. Samo tu je problem, ako se pusti jednog onda ode to u nedogled i zakrčit će se prilaz i izlaz za hitne slučajeve i organizatora. Hajde javi se na PM pa ćemo nešto pokušati riješiti do utrke.

Samo da pojasnimo neke stvari za parking:
1. Molimo gledatelje i posjetitelje da ne ostavljaju vozila na putu Blagaj-Buna, osim ako to bude dozvoljeno od strane policije o čemu će biti svi obaviješteni na vrijeme,
2. Posjetitelji plaćaju kartu za ulaz po osobi 5,00 KM i NE PLAĆAJU NIKAKAV PARKING ZA VOZILO, znači parking je besplatan!
3. Na parking prostoru će biti redari koji će biti zaduženi za pravljenje redova za parkiranje i molimo Vas da surađujete s njima kako ne bi nepotrebno dolazilo do gužvi i zakrčenja.
 

JD.

Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

ma ima vala mjesta na pisti da se puste ova sredjena auta ako nista da udju

pa kad god sam bio uvijek su dogadjanja pocinjala dole nize, i ko se parkira gore na ulazu pjesaci par stotina metara po praznoj pisti...


mislim da nije fer prema ljudima koji predju 100-200-300km da bi vidjeli trku da se usmjeravaju na makadame i rupe sa sredjenim autima...
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Mi iz splita krećemo u subotu ujutro u 7 sati mislim da smo gore oko 9,,
bit će mo 2 dana gore!!!! Ima kakvih žena!!!Di se more koji pilić stredit!!! :icon_question: ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

mogu ti reći da u mostru ima veoma veomaaa finih cura,pogotovo subotomda mozes bacit krug po gradu do 2 ubo bi nesto:D al SR
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

striko je napisao(la):
Mi iz splita krećemo u subotu ujutro u 7 sati mislim da smo gore oko 9,,
bit će mo 2 dana gore!!!! Ima kakvih žena!!!Di se more koji pilić stredit!!! :icon_question: ;)

I mi smo dole 2 dana pa ćemo zajedno nešto skontat :D
 
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

ekipa SRCS ce biti vjerovatno od petka popodne ili navecer u mostaru (TIMING), s tim da tiro i ja dolazimo ili u subotu navecer ili nedjelju rano (jbg, privatne obaveze :) ).

kadett nastupa u nedjelju aBd po prvi put sa novim setup-om, s tim da dolazim stock, znaci bez elektronike i bez nitra.. hocu da probam kako ide ovako, pa da onda pratim napredak ;) ..

malo sam probavao po gradu, cini mi se da nije lose ...

vidimo se..

pozz
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Oce li sutra svanut novi dan:cool:
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

striko je napisao(la):
Dolazim i ja i dosta splićana manta i punto na REJSU,,Vidimo se ove godine MRVICA DOMAĆIN ŽIVIO :cool: :cool:

Ceka vas mrvica..... Bit ce i pive i zena i auta ma samo dolazite vi....
 
Početnik
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

samo da ebena kisa nepadne...mah ocam kad ja idem mora pasti hahahahahah
al nadam se da ce me sreca pratiti ofaj put xD
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

posto necu ici oba dana kad je bolje doci subota ili nedjelja??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top