Zatvaranje prozora kada se zaključa auto?

Zatvaranje prozora kada se zaključa auto?

da malo smotam s teme za francuza...
dali se moze drugcije aktivirati to zatvaranje prilikom zakljucavanja kod vw-a(bora),kao npr nekom kombinacijom ili redoslijedom pritiskanja dugmica na kljucu??
 
Početnik
nermin suljagic je napisao(la):
da malo smotam s teme za francuza...
dali se moze drugcije aktivirati to zatvaranje prilikom zakljucavanja kod vw-a(bora),kao npr nekom kombinacijom ili redoslijedom pritiskanja dugmica na kljucu??

Za spustanje zadrzi duze otkljucavanje
Za dizanje :D zadrzi duze zakljucavanje
Ili da bude automatski odtidji kod nekog a dobrom dijagnostikom i neka ti to iskodira da se samo dize i spusta :D
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
drug taj modul ti kosta 60KM imas ih na TAXI-BAR stranici ja kad sam narucivao el. podizace meni od njih dosao modul umjesto podizaca bila "mala zabuna" ali sto se tice ugradnje maciji kasalj nista lakse
samo se s jednog motorica od centrale uzimaju obje zice koje idu na modul a s modula kopcas na prekidace od el.podizaca izgleda zafrkano ali u stvarnosti sve se da rijesiti dobijes i semu kako gdje i sta
a moze se modul kopcati i na vakum i elektro centralke
toliko od mene pozzz nadam se da sam koliko toliko pomogao ;)

ovo i mene zanima :cool: ja imam modul ugradzen,i kad drzim kljuc u bravi zakljucavanje on digne prozore,otkljucavanje on spusti,skopco sam neki alarm scorpion cini mi se,dali se moze to kako povezati pa kad drzim malo duze da se dignu prozori,imal kakva sema a da se nemoraju kopcati releji i ostala sranja ;)
 
Član
DDaarriioo je napisao(la):
u mene je na 307 ici kad zakljucam, malo duze druim dugme, zatvore se prozori...:icon_smile::icon_smile:

Ej evo jedno strucno pitanje, na PUG 307 skontao sam da imam zatvaranje prozora na kljucu, a da li je to moguce spojiti na taj nacin kada zakljucam auto (alarm VISION) da se automatski zatvaraju ak su otvorteni.
 
dino_ze2 je napisao(la):
ernadhusic je napisao(la):
drug taj modul ti kosta 60KM imas ih na TAXI-BAR stranici ja kad sam narucivao el. podizace meni od njih dosao modul umjesto podizaca bila "mala zabuna" ali sto se tice ugradnje maciji kasalj nista lakse
samo se s jednog motorica od centrale uzimaju obje zice koje idu na modul a s modula kopcas na prekidace od el.podizaca izgleda zafrkano ali u stvarnosti sve se da rijesiti dobijes i semu kako gdje i sta
a moze se modul kopcati i na vakum i elektro centralke
toliko od mene pozzz nadam se da sam koliko toliko pomogao ;)

ovo i mene zanima :cool: ja imam modul ugradzen,i kad drzim kljuc u bravi zakljucavanje on digne prozore,otkljucavanje on spusti,skopco sam neki alarm scorpion cini mi se,dali se moze to kako povezati pa kad drzim malo duze da se dignu prozori,imal kakva sema a da se nemoraju kopcati releji i ostala sranja ;)

izbacis originalni modul od centralne a motorice od centralne spois na alarm
kako sam te ja skonto ti nosas dva daljinca uz sebe jedan da odkljucas auto a drugi od alarma za tim ti nema potrebe jer svaki alarm moze i odkljucavat i zakljucavat
a sto se tice spajanja isto se spaja i na modul od alarma i od centralne samo je bitno s cime otkjucavas vrata
pozzzz
 
apdejt je napisao(la):
DDaarriioo je napisao(la):
u mene je na 307 ici kad zakljucam, malo duze druim dugme, zatvore se prozori...:icon_smile::icon_smile:

Ej evo jedno strucno pitanje, na PUG 307 skontao sam da imam zatvaranje prozora na kljucu, a da li je to moguce spojiti na taj nacin kada zakljucam auto (alarm VISION) da se automatski zatvaraju ak su otvorteni.

ukoliko alarm posjeduje zicu za zatvaranje prozora moze (pogledaj u semi), a i ako nema moze se prepraviti uz kakav vremenski relej, ali za to bih savjetovao kakvog dobrog i mladjeg elektricara koji je voljan to uraditi, stariji nece htjeti to raditi, za njih su to gluposti ;)
 
Član
Pa evo bas sam pricao sa momkom koji mi je uradio alarm i on kaze da se moze nesto vremenski nastimati pa cu odvuci auto da to uradi, jer je fakat korisna opcija.
 
Top