zatamnjivanje stopki

zatamnjivanje stopki

Pozdrav ljudi....danas sam ofarabo štopke crnim sprejom i nisam baš zadovoljan pa bih skinuo farbu i pokušao opet, ali ne znam čim bi bilo najbolje skinuti sprej, kojim sredstvom? Može li nitro razrjeđivač ili nešto takvo? Ne znam hoće li razrjeđivač naštetiti?
 
Član
druze bitno je da odmastis stopke znaci dobro da se ociste aa ocistis uljnim razredjivacem nitro je malo pojak moras s njim paziti..e kada to zavrsis onda plastik primer nekih 7km pa onda transparentni sprej prvi sloj sa nekih 30cm sacekas 2 minuta pa opet sve dokle ti budes zelio da bude tamno...i nemoj raditi na niskim temperaturama..ja sam sebi to odradio folijom za stopke i ne sikiram se..:)
 
Član
mozes uzeti i dekabit to je takodje sprej ima u svakom autokozmetickom salonu ili ti radnji skida sve zivo a nije prejak jednostavno ima neku cudnu hemiju...pozz
 
Član
Juce sam pokusao sa folijom zatamniti stopke na Astri G. Nisam bas bio zadovoljan, kad se bas zagledas vidi se "tekstura" ljepila, ili cega vec ispod folije.

Koristio sam Vodu sa par kapi Fairy-a, Fen i spahtlica sa mikrofiber krpom.

Folija koju sam kupio ima sa obe strane zastitnu providnu foliju. Ja sam obe skinuo i radio...

Sto se tice Spreja, do sada sam ga uvijek koristio, ali uvijek mi bude matirano. I to odmah nakon susenja, a ne nakon nekog vremena. Bez obzira stavio bezbojni sjajni lak, ili ne. Bil trebalo prvo ispolirati far? Ili nanositi vecu kolicinu Laka?


LP
 
Top