zatamnjivanje stakala i presvlacenje sjedista

zatamnjivanje stakala i presvlacenje sjedista

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mene zanima da li moze da se uradi sve ono ne samo da mi stavi kozu preko nego moze li mozda i ono preko cega ide koza jer je se dosta isprevijalo na vratima mislim

ako netko zna neka javi na pm
unaprijed hvala
 
Član
Ja sam vidio sjediste kod Deye koje je presvalcio taj neki lik iz Gradacca...ma ***** ga ko bi mogao skontat da nisu fabricka!Meni se pravo svidjelo ...prva prilika idem za Gradacac...
A Zoka radi sa llumar folijama...onaj ko hoce kvalitet ide kod njega jer nije jeftin ali momak radi kvalitetno...jeftinija varijanta je Kusta, i on radi dobro ali radi sa losijim folijama...
 
Član
ja sma radio u gradacu , ma sta reci drama jedna cjena je oko 200 km gore dole 20 km . a zoka radi lumar radio je cati mislim da su cjen eoko 300 km sva stakla . kod kuste za audi 80 je 80km ali on neradi svakom samo kome on hoce :)
 
quattro je napisao(la):
ja sma radio u gradacu , ma sta reci drama jedna cjena je oko 200 km gore dole 20 km . a zoka radi lumar radio je cati mislim da su cjen eoko 300 km sva stakla . kod kuste za audi 80 je 80km ali on neradi svakom samo kome on hoce :)

U Kiseljaku kod Sarajeva presvlake k'o na slici kostaju 150,00KM Tahir 061930326,a radi se i presvlacenje sjedista u kozu,eko kozu,auto stof....,na zadnjoj slici je presvlacenje u kozu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top