zatamnjivanje stakala i presvlacenje sjedista

zatamnjivanje stakala i presvlacenje sjedista

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zanima me da li neka zna, da li iu okolini Tuzleima neko da presvlaci sjedista i neko ko zatamnjuje stakla.
 
Član
ima u lipnici,zoka cini mi se zove se,radi sa folijama,a tamnjenje da neko radi u tuzli ne vjerujem.
 
Član
Kad idem sa busom za sarajevo kod zivinica negjde ima velika reklama za presvlacenje sjedista. Kuca je kao crvena ali nisam siguran gdje.
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ima u lipnici,zoka cini mi se zove se,radi sa folijama,a tamnjenje da neko radi u tuzli ne vjerujem.

imas li od tog zoke neki kontakt broj lov?



neko sa foruma je kod tog u zivinicama cini mi se kutiju tapecirao.. mmh.. jel eddo.. ne znam.
 
Član
imao broj,al nabavicu,
uglavnom s desne strane je garaza,prije mjesta samog
znaju ga svi sigurno tamo tako da ga nije problem naci a nije ni daleko

zoka je valjda radio u nipexu ili negdje folije,i znam da radi kvalitetne,da li 3m ili llumar,a onima kojima je bliza gradiska ima www.autofolije.ba
 
Član
RCat je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
ima u lipnici,zoka cini mi se zove se,radi sa folijama,a tamnjenje da neko radi u tuzli ne vjerujem.

imas li od tog zoke neki kontakt broj lov?



neko sa foruma je kod tog u zivinicama cini mi se kutiju tapecirao.. mmh.. jel eddo.. ne znam.

Yes yes eddo je tapaciro kutiju kod Imsuda u Zivinicama,
crvena kuca i pise presvlacenje auto sjedista, iz Tuzle kad ides posle salona namjestaja Nea Malagic na desnoj strani...;)
 
Član
m-gratex gradaccac ljudi rade presvalacenje sjedista odlicno....a sto se tice folija cuo sam i ja za tog zoku sto je radio u nipexu al nisam uspio doci do njega...al gradiska nije daleko;)
 
Član
Dottore je napisao(la):
Imaš U BL sve ... ali predpostavljam da ti je daleko

BL mi je daleko, ali za tog znam sa desne strane kada se podje za Zivinice, samo sto on za presvlacenje sjedista trazi oko 500 KM, a to mi je malo poskupo..ali hvala
 
Član
http://www.autofolije.ba sam zvala i meni trazi za zatamnjivanje zadnje sajbe sa Llumar 250 - 300 kuna
 
Član
RCat je napisao(la):
http://www.autofolije.ba sam zvala i meni trazi za zatamnjivanje zadnje sajbe sa Llumar 250 - 300 kuna

to ti je sa foruma BASTA pa mozes ga mozda kontaktirati i preko pm,ali slabo bude tu.
 

Sky

Član
Imas Eldina u Tesnju ako ti to nije daleko. Lik dobro radi, a meni je radio krovni tapacirung i sasvim sam zadovoljan. Ja sam ga bas jutros zvao posto sam kontao i ja presvlacit i cijene su sljedece:

sjedala 200 km
tapacirnug na vratima 20 km 1 kom
volan 30 km
i kozica na rucnoj 10 km
tako da bi te izaslo negdje oko 320 km
al kaze da mu vremenski treba oko 4 dana da to lijepo odradi, pa sad ako nekome odgovara...
 
Član
sallan je napisao(la):
Dottore je napisao(la):
Imaš U BL sve ... ali predpostavljam da ti je daleko

BL mi je daleko, ali za tog znam sa desne strane kada se podje za Zivinice, samo sto on za presvlacenje sjedista trazi oko 500 KM, a to mi je malo poskupo..ali hvala

Lično sam juče gledao kod momka u golfu 4 što je radio presvlačenje sjedišta... izašle ga 160 KM, negdje kod Hadžića je radnja... perfektno urađeno, okolo eko koža, sredina sjedišta je platno neko pravo kvalitetno... u dvije boje naravno...

Nisam ga pitao cijenu za tapacirunge i ostale sitnice.. ali što se tiče kvaliteta, ekstra je odrađeno sve.

Možda neko zna tačno gdje je to pa neka kaže...

pozz.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top