* Zatamljivanje stakla*

* Zatamljivanje stakla*

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Jesam, i one su na onoj fotki tamo u predstavljanju, gdje ima slika auta. Ja sam ih sam sebi postavljao. Bile su dobre dok nisam postavio Llumar :)
A bilo je u roku od mjesec dana.
Faazon nije skidanje, nego oni ciste stakla da budu potpuno spremna za nove folije, jer ostane ljepilo od stare.
A nekada zna biti problem skinut, jer pukne folije, ako je sa pijace pogotovo, i ako je duze vremena na kolima bila.

Doduse dok sam ljepio folije nikad nisam imao nekih problema.
 
Član
daki je napisao(la):
Jesam, i one su na onoj fotki tamo u predstavljanju, gdje ima slika auta. Ja sam ih sam sebi postavljao. Bile su dobre dok nisam postavio Llumar :)
A bilo je u roku od mjesec dana.
Faazon nije skidanje, nego oni ciste stakla da budu potpuno spremna za nove folije, jer ostane ljepilo od stare.
A nekada zna biti problem skinut, jer pukne folije, ako je sa pijace pogotovo, i ako je duze vremena na kolima bila.

Doduse dok sam ljepio folije nikad nisam imao nekih problema.
uvijek se ona pocjepa na milion malih komadica ostane ono crno ljepilo ispod nje,ali imam tajni recept: jedno staro izdanje avaza i malo stelexa,ako ostane ista poslije toga ja cu da polizem sve sto ostane :) . Skinuo sam ih poprilican broj na taj fazon i nikad se nisam namucio. Doduse prvi put kad sam pokusao da skinem,sam se bio zabrinuo,pa grebi noktima struzi ovim,onim,al ne ide i onda sam pronasao narodni lijek :)
 
joj ne znam sada kolika je razlika izmedju pijaca VS Llumar,posto nisam isprobao ni jedno ni drugo,ali mislim da se ipak isplati dodati malo VISE love za Llumar...slazete li se?Ako nista da te drotovi ne peglaju i da ti se ne pojavljuju oni baloncici od vazduha...
 
Legend
Razlika...

Kako sam ove pijacarske folije ja sebi sam radio, nije bilo nikakvih baloncica i nikakvih osecenja, jedino nisam uspio uraditi krajeve rubova stakla, jednako kao llumar. Medjutim, kada gledas iz auta kroz obicnu foliju, sve je nekako mutno, kao da ima blurr, i malo je zuckasto.

Llumar folije, kroz njih je uzivanje i odmor za oci gledati. Uopste se ne prijmeti da ima folija, nego izgleda kao da je staklo crno fabricki.
Plus ove moje su blindirane. Ima detaljnije na stranici slike o tome.

Razlika je OoooGrooooMnaaaa
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma meni odmara oci, isto ko da imas kvalitetne naocale na ocima. I zimi i ljeti dobro dodje. Ja sam za Llumar uvijek.
 
Legend
Da zaboravih napomenuti, ako ima neko klimu u autu ustedice, i na benzinu i na svemu, a ako nema, onda je upravo ugradnjom Llumara dobio klimu :)

Recimo ako je auto u hladu, naravno ono preko nooci ostane, pa ujutro u hladu bude, a mjesec august, i one vrucine, extra bude nevjerovatno koliko ublazava temperaturu u autu.
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma idi na sto tamnjije vjeruj mi, a auto ce ti biti mocno jos kad i felge stavis. ;)
 
Legend
95 % i to je najvise sto ima. Ali oni koji su sjedali na mitingu u kola, znaju da to nigdje veze kao sa onim sa pijace, kada se gleda iznutra. Recimo poredjenja radi, kada gledas iznutra sa 95% je kao one sa pijace sto su 30% ili neznam koja ima najmanja.
 
ma da to je to,uglanom razlika je nebo i zemlja...
OT-Daki da te ne ganjam po forumu,jel to ti prodajes kola jer vidim da prodajes neke stvari iz njega i koliko kw ima audi nesto mi cudno...pozz
 
Legend
Kola ne prodajem, nisu nit ce ikada biti na prodaju :)
A stvari ove sve iz kola prodajem.
Kilovata 40, godiste 90
Pravljen za americko trziste, tacnije Kanada.
Na autu su crvene K&W opruge po 4cm, OZ felge. Motor obicni 1.6 dizel.
Planiram eventualno s vremenom uzeti jos jedan NOV auto, ali avdaga ostaje zauvjek kod mene... Nadam se, jedino neka velika havarija me moze sprijeciti u tome.
Inace kad uzmem novo auto, ide u garazu.
 
Legend
I vise nego bi trebao :)
Pokusacu zaganjat druga da ovih dana slikamo folije iznutra, pa da postavim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top