Zašto se tako brzo i bezrazložno zaključavaju teme?

Zašto se tako brzo i bezrazložno zaključavaju teme?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo je dobar forum, često ga posjećujem a rijetko pišem.
Forum ovog tipa je nekom zeza, nekom ubijanje dosade a nekom (ko meni) izvor dobrih informacija. Zato ako se pokrene kakva tema koja je uopćenog smisla - koja će bit aktuelna i za 2-3 godine - nema potrebe da se zaključava.
 
Legend
Gazija2001 je napisao(la):
Ovo je dobar forum, često ga posjećujem a rijetko pišem.
Forum ovog tipa je nekom zeza, nekom ubijanje dosade a nekom (ko meni) izvor dobrih informacija. Zato ako se pokrene kakva tema koja je uopćenog smisla - koja će bit aktuelna i za 2-3 godine - nema potrebe da se zaključava.


Svaka tema ima svoj vrhunac, nakon tri godine niko se nece ni sjecati takve teme, jebemliga, nesjecate se tema starih 15 dana pa redate duple teme, a niko ama bas niko ne koristi od novih pretrazivac da vidi imal vec takva tema nego se otvori odma nova, i to nije problem, bolje je otvoriti novu svjezu, jer pretpostavka je da smo u 2 do 3 godine dobili jos dosta dosta novih clanova koji mogu da ponude bolji odgovor.

Tako da to je sto je. Ova tema nema dalje smisla i bice zakljucana, i molimo vas sve da se pridrzavate pravilnika. ;)
 
Gazija2001 je napisao(la):
Ovo je dobar forum, često ga posjećujem a rijetko pišem.
Forum ovog tipa je nekom zeza, nekom ubijanje dosade a nekom (ko meni) izvor dobrih informacija. Zato ako se pokrene kakva tema koja je uopćenog smisla - koja će bit aktuelna i za 2-3 godine - nema potrebe da se zaključava.

Ovaj forum po mom misljenju treba da skupi zaljubljenike u automobile, S TIM da se ne izostavlja zeza i zabava, jer sve je to dio zivota.... Kad bi se na ovom forumu predstavljali samo pravi projekti, bilo bi brat bratu 20 tema, mozda je i to puno....
95% su auta kojima su promjenjene felge, spusten, zatamnjen i xenoni.......

Forum se dobrim dijelom finansira iz reklama, i vlasniku foruma odgovara velika posjecenost, ali s time da se uvede neki red i da se postuju neka pravila....

Ovo jeste mjesto na kome mozes saznat mnoge informacije iz svijeta automobilizma, ali i da upoznas druge ljude, da pomognes drugima, da i tebi neko pomogne, glupo je uvoditi neke stroge sankcije, i tjerati ljude s foruma. Mislim da je ovdje dobro dosao svako ko ima dobre namjere...

Neko po 1005 put pita sto ne moze promjeniti naslov i sadrzaj poruke, pa sta da se radi, ne vise svi ljudi na forumu, pa da znaju sta se desava, i nisu svi bas strucni sa internetom, bez obzira sto zivimo u vrijeme kada je internet svakodnevnica....

Moderatori treba da obavljaju svoj posao, zato i imaju tu funkciju, ako ih je premalo nek jos neko dobije tu funkciju... nek se uvede reda na forumu, lupis nekom koju opomenu i nece vise:lol: Ako je bas naporan i ne odustaje, ban i cao zdravo;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top