Zašto se tako brzo i bezrazložno zaključavaju teme?

Zašto se tako brzo i bezrazložno zaključavaju teme?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovu temu pokrećem iz razloga što sam pokrenuo dvije teme koje su se jako brzo zaključale. Jedna je: Zašto su fiati na lošem glasu, fiat je to... a druga je: Potrošnja niz brdo (u leru i brzini)

Ako npr. trenutno tema krene u pogrešnom smjeru (spama se, psuje itd) to ne znače da za 5-10 dana neće dotičnu temu otvorit neko ko zaista ima šta reć o istoj. (Za spamere valjda ima sankcija opomena)

Hvala!
 
Administrator
Tema sa potrošnjom je otvorena ponovo i obrisani suvišni komentari. Tema je zaključana zato što se ista pretvorila u off topic i nabijanje postova od strane pojedinaca.

Naravno da imaju sankcije :)

Svakog stignu ko ne sluša:)
 
Član
a sta znaci to nabijanje postova sto se cesto spominje kad su ovakve stvari u pitanju. sta imaju konkretno clanovi foruma od toga sto imaju puno postova. jel to da imaju ko neke privilegije na forumu ako imaju puno postova ili nesto drugo.
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Tema sa potrošnjom je otvorena ponovo i obrisani suvišni komentari. Tema je zaključana zato što se ista pretvorila u off topic i nabijanje postova od strane pojedinaca.

Naravno da imaju sankcije :)

Svakog stignu ko ne sluša:)

Pa najveci spamer na forumu je Igy, on otkljuca zakljucanu temu, napise post i opet je zakljuca - tipicno nabijanje postova! :D

Mi i sto bi odgoovorili na njegov post, nemamo kljuca da odkljucamo! :spam:
 
Član
Admini i modovi ne moraju otkljucavati temu da bi pisali, pises kao da i nije zakljucana :D

A neke teme imaju svoj "rok trajanja", ako je razjasnjeno ono sto se pitalo, mogu se komotno zakljucati.
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
a sta znaci to nabijanje postova sto se cesto spominje kad su ovakve stvari u pitanju. sta imaju konkretno clanovi foruma od toga sto imaju puno postova. jel to da imaju ko neke privilegije na forumu ako imaju puno postova ili nesto drugo.

Nema nikakvih privilegija, a ja sam prvi za to da se ukine vidljivost broja postova i još neke stvari, ali i o tome je bila rasprava pa je ukinuta samo reputacija koja ionako ničemu ne služi.;)
Ovaj forum ima vrlo malo ljudi koji ga kontrolišu i prate, često niko od nadležnih i nije tu kad krenu gluposti i ne stiže se na vrijeme intervenisati i vratiti temu na normalan tok, pa nekom nešto zasmeta i krenu ovakve teme. Ovo nije kritika ljudima koji vode forum, svi mi imamo privatan život i nije nam ovo izvor života, ali ima dosta članova koji svojim postovima i ponašanjem na forumu zaslužuju neku vrstu "višeg" statusa koji bi možda mogao nekima opet da se dodijeli, a i nekim novim, pa ako se ne pokažu, ukinuti. Uzmite samo broj članova koji posjećuju forum, broj registrovanih, broj aktivnih i napravite proporciju sa brojem admina i modova koji to kontrolišu. Pa da su Chuck Norris, ne možeš sve pohvatati, upratiti, sankcionisati i sl.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Admini i modovi ne moraju otkljucavati temu da bi pisali, pises kao da i nije zakljucana :D

A neke teme imaju svoj "rok trajanja", ako je razjasnjeno ono sto se pitalo, mogu se komotno zakljucati.

Ma ovo sam danas slucajno upratio, u onoj temi o banderama! I malo sale na Igy-ev racun! :D

A ja i dalje mislim da vi obavljate dobro svoj posao s obzirom koliko nas ima, i kakvih nas sve ima! ;)
 
Član
samo je bitno drzati se teme i ne ici u off..i ja bih cesto nesto komentarisao,i viidm kako rade i drugi ,neki smijesni komentari al onda se ide u beskraj..i zato non stop sam tu al ne komentarisem svasta...a broj postova je jako mala mjera znanja a i prave aktivnosti na ovom forumu,(ja mislim)...;)
 
A brate ima svakavih i tema zbog nekoga pitanjca ide cila nova tema koja uopce nema veze sa autima. Ok valja pomoc npr u informatici ali daj zar zbog jednoga odgovora treba nova tema... ta sitna pitanjca trpat sve u jednu veliku temu i ok...
I pocmite koristit google upisite u trazilicu sta vam treba sigurno ako ne u prvom retku u drugom se krije ono sto vas zanima...
I jedna cjelokupna tema koja bi dobro dosla da je odradi par osoba koji se stvarno kuze u to: Ozvucenje u autu dakle sta je sve potrebno visokotonci niskotonci pojacala da se dobije kvalitetan zvuka sto je potrebno za glasnu muziku bla bla bla u kojem omjeru ih treba imati u autu pa poredati kvalitetne marke sklopiti par primjera dalje kablove od 10-50ak kvadrata tu spomenuti.....
Sto se tice tih poruka koliki ih je broj ajmo rec kad sam tek dosao mislio sam da ko ima vise poruka da je odmah neki znalac , maher itd. Ali gledajuc sebe koji ima koliko 200tinjak -250 od tih nije ih 10 od koristi tako da i oni sa 8000-12000 mozes korisni imati 10% ........
;)
 
Član
Ni malo se ne zakljucava koliko bi trebalo. Ja jedino opravdanje za moderatore nalazim u tome sto neko valjda i financira ovaj forum ako nista kroz reklame. Zbog toga je bitno da se posjecenost koliko toliko odrzi.

A sto se tice kvaliteta samih postova i potkovanosti znanjem onih koji ih pisu........ ljudi moji ovdje bi metla radila po citav dan :lol::lol:
 
Član
Samo da kazem da mi nema ništa gore, kad u prestavljanjima novih članova, članovi koji su prije 2 dana se registrovali i nemaju 20 postova, pišu dobrodošao. :)
 

rs6

Član
Hidraulic je napisao(la):
Samo da kazem da mi nema ništa gore, kad u prestavljanjima novih članova, članovi koji su prije 2 dana se registrovali i nemaju 20 postova, pišu dobrodošao. :)

svejedno.....i oni su clanovi .... mada bih ja teme u predstvaljanjima stavio pod kljuc iste sekunde kad se objave, i znaci ako nesto nije uredno odradjeno da mu admin/mod mogu pisat u temu ....

a one gluposti dobrodosao, 'vako 'nako....samo gomilanje postova .... bespotrebno ...
 
Član
rs6 je napisao(la):
Hidraulic je napisao(la):
Samo da kazem da mi nema ništa gore, kad u prestavljanjima novih članova, članovi koji su prije 2 dana se registrovali i nemaju 20 postova, pišu dobrodošao. :)

svejedno.....i oni su clanovi .... mada bih ja teme u predstvaljanjima stavio pod kljuc iste sekunde kad se objave, i znaci ako nesto nije uredno odradjeno da mu admin/mod mogu pisat u temu ....

a one gluposti dobrodosao, 'vako 'nako....samo gomilanje postova .... bespotrebno ...




Tacno .... Vec nekako napraviti kad se neko registruje da se napravi kakav smajli dobrodosao na BHT i to je to ... da ovi s vrha to rijesavaju i zakljuca se tema ... Ako cemo vec gledati na nabijanje postova:123::icon_exclaim:
 
Član
rs6 je napisao(la):
Hidraulic je napisao(la):
Samo da kazem da mi nema ništa gore, kad u prestavljanjima novih članova, članovi koji su prije 2 dana se registrovali i nemaju 20 postova, pišu dobrodošao. :)

svejedno.....i oni su clanovi .... mada bih ja teme u predstvaljanjima stavio pod kljuc iste sekunde kad se objave, i znaci ako nesto nije uredno odradjeno da mu admin/mod mogu pisat u temu ....

a one gluposti dobrodosao, 'vako 'nako....samo gomilanje postova .... bespotrebno ...

evo opet prica ide u bezveznom smjeru...sve sto vas interesuje u vezi zakljucavanja teme, rada foruma...posaljete privatnu poruku adminu i cao (kao sto ja radim) ;)

a na ovaj nacin.....ahaaaaa...sad cu ja javno da tebi pametnujem i da ti jos 50 ljudi nakacim na ledja....nigdje veze...:lol::lol::lol:

ja nisam do sada nijednom komentarisao ovakve teme....ali, dokle vise..pa jbte ljudi...samo kenjate a nista ne radite...ovo je auto moto forum a ne jebeni fejsbuk :lol:

nikog ne prozivam...pricam u globalu.....od mene toliko ;)
 
Legend
Koliko ja znam prilikom prijave na sam forum procitali ste da vam se Administratori nemoraju i nece pravdati za svoje postupke, ja neznam mozda vas je neko slagao da ovim forumom vlada demokracija :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top