Zasto prekida bass???

Zasto prekida bass???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Izgleda malo je bolje sada kad sam remote kabal ispravio ali prekida lijevi zvucnik tj..manje udara od desnog :icon_question:
PA onda opet dodje nekada do cega je to :icon_rolleyes: :icon_question:
 
Skrabo je napisao(la):
evo editovao sam temu mozete li m isada pomoci :icon_question:

neki dan sam u OBIu vidio tu kutiju koju ti imas u gepeku..... sve mi je jasno ali kako zvucnik PRECNIKA 10cm da daje neki bass:icon_question::icon_question::icon_question:

pa drug kod mene su visokotonci u kontrolnoj tabli onolike, a ne bass......

ja bi ti savjetovao da ti tu kutiju liferujes i kupis imas po PIKu na izvoz woofera koji su pa bar 15x bolji od toga za 60KM, tako da to ti je najbolja pomoc trenutno....
 
Član
nisam prije vidio da si pitao remote je plus sa cd-a sto prekida pojacalo tj pali gasi da ne gori stalno... trebalo bi da je plava zica :D
 
Član
duran je napisao(la):
nisam prije vidio da si pitao remote je plus sa cd-a sto prekida pojacalo tj pali gasi da ne gori stalno... trebalo bi da je plava zica :D


Aha sada znam pa da vidim remote jel dobro skopcano :icon_question:..sa CD i pojacala :icon_question:
Ali radi kutija kad nestane bassa samo sto radi bez bassa :icon_mad: :icon_mad: :icon_rolleyes:
 
Član
Nije vam palo na pamet da su subovi u toj kutiji riknuti???
Ako bas nekad zastane pa pocne nakon par minuta moze biti da su subovi spaljeni...
Kakvi su subovi neka pljaka ili??? mozda si im dao previse snage i presaugali jednostavno...
Najjednostavnije resenje ti je da izvadis tu kutiju i probas neku drugu na tom pojacalu, ako sve radi OK to je to...
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
Nije vam palo na pamet da su subovi u toj kutiji riknuti???
Ako bas nekad zastane pa pocne nakon par minuta moze biti da su subovi spaljeni...
Kakvi su subovi neka pljaka ili??? mozda si im dao previse snage i presaugali jednostavno...
Najjednostavnije resenje ti je da izvadis tu kutiju i probas neku drugu na tom pojacalu, ako sve radi OK to je to...

Svaka cast drug do toga i jest neki dan sam to i probao ;)

MOZE LOCK!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top