Zašto je fabrički propisana potrošnja goriva nedostižna?

Zašto je fabrički propisana potrošnja goriva nedostižna?

Član
-Suki- je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Astra je napisao(la):
ja sam sa getacom postigao van grada 4,0 potrosnju... a kad gasam, ide i na 12 :D

I ja sam 0.0 ali trenutnu

ja imam vise goriva kad zavrsim sa voznjom nego kad sam poceo......moram odasipati...

Ne znam da li si nastavio niz zayebancije ili ti je čudna trenutna "potrošnja 0.0". Svaki moderni motor pri vožnji u brzini bez gasa (kočenjem motorom) troši točno 0.0:icon_biggrin:
 
Član
i opet smo poceli bombat
@vr6boki: slabi ti ti gasovi ako trosi ispod 10 ;)
moja astra uzme gradske 6,1,mjereno skoro na 2000 km
1,7dti 55kW
otvorene ni ne uzima nista skoro,nekad padne poneka kap u cilindre :lol:
a dok sam cesce vozikao jaranovu kockicu 2,5 170KS,otvorene 7,5-10 ,gradske 10-20
 
Član
Meni normala voznje po gradu trosi oko 9,5 - 10 litara, gasam kad god pozelim :icon_biggrin:

zela sad sam provjerio u knjizici od Saxa, 12,6l pise u gradu...
 
Početnik
..Corsa A 1.2 po gradu trosi nekih 10-12 litara...na otvorenom oko 6l

metodom dosipanja izmjereno :D
 
Član
stilo 1.9 na otvorenom 5.1 po gradu ova zima , hladan motor izadje i 7.5 ali nema kod mene da se stedi auto :)

P.S.Lycan-e al ti imas laganu nogu... heh
 
Član
meni je protruo rezervoar na oba auta,pa pola iscuri na parkingu..
trose 3l na sat radio ne radio :lol:
 
Član
jbt e sve neki jednocifreni brojevi :\
meni prosjecna 13 - 15 l oce nekad i preko zavisi od raspolozenja :)
 
Član
MTR je napisao(la):
evo ga kod mene , standard voznja 3,4 litre
P160910_1659.jpg
[/img]

ma ide taj "standard" još niže :lol::lol::lol:

ili još niže...
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7prIZZdpWVw[/video]

al kad se stvarno potrudiš ..jedno 30 km u daljinu predvodiš kolonu od 6,7 auta i svi lagano pod "gasom"..vučeš se skoro po zaustavnoj traci.. IV ta na oko 50-55km/h ..autoput od Brezničkog Huma do Zg-a onda ti to izgleda ovako:
DSC00137.jpg


Bilo jednom 2,7 litri..al nisam slikao...a ispod nejde da ga jebeš koliko se got trudio :lol::lol::lol:

jedino ako na nizbrdici resetiraš BC..onda su to več SF rezultati :lol:

ajte dalje sad ..
 
Član
Ma blago vama "dizelašima", šteta samo što u relanim svakodnevnim vožnjama nije sve baš tako ružičasto.
 
ja sam od zivinica do sarajeva tri puta stajao da odlijem dizela,pocelo da kipi... :D
jbg,da vam je 250 oktansko gorivo i da su vam 125 55 15 energysaver gume nemozete skinuti na 2-3 litra...nedo bog da vozite 3L Lupa,upaljač bi vam zavidio.....
Kada pricamo o brzoj voznji odjednom svi voze prosjecno 140 gradske,a kada se prica o potrosnji svi trose dvije flase Coca-Cole na 100 km...

Mozda vam je Torabi voda u hladnjaku???? :lol: :lol: :lol:
 
Član
dellas je napisao(la):
Ma blago vama "dizelašima", šteta samo što u relanim svakodnevnim vožnjama nije sve baš tako ružičasto.

točno..onda je puta 2...al puta tri jedino ako vadiš mast iz nafte :icon_biggrin:

@nermin suljagic: ma sve si dobro rekao..točno na treću :D
 
Top