Zastita!!Radovi(update2)

Zastita!!Radovi(update2)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: Zastita

ja da redim tu kombinaciju uradio bi nesto da izgleda poput karbon fibera(ako se tako pise)
 
RE: Zastita

Hej evo nesto sam kemijao u PS-u (pocetnicki),posto sa skino karambolku dok se lim radi pa da odradim karambolku nekako.Evo sta sam kemijao pa sta vi mislite kako to izgleda????
Ova je samo produzena hauba i ofarbana u crno!!!


Evo ovdje kako izgleda sa spojlerom od golfa 3!!!!


Evo ovdje je zatvoreno mjesto za tablicu!!!


I evo kako bi izgledalo sa tablicom!!!

Uzmite u obzir da je ovo pocetnicki i da nije fino odradjeno
 
Član
RE: Zastita!! Karambolka(PS)

ma super je odradjeno koliko te je dosla hauba da znam ovo produzivanje i oni usisi na haubi a zablica ti je extra
 
RE: Zastita!! Karambolka(PS)

Nisam jos odradio haubu to je kako ce izgledati.Neznam koliko ce me izaci samo produzivanje ali vidit sa ovim sto ce mi radit koliko bi para bilo,usisnici na haubi su fabricki za Gsi-a
 
Član
RE: Zastita!! Karambolka(PS)

ok hvala ti.A tako kosto je na slici je extra meni se tako najvise svidja usput posto si izgleda dobar oko kadeta znas li slucajno prefomanse kadeta 1.6i
 
Administrator
RE: Zastita!! Karambolka(PS)

imat ces problema zbog ove male tablice znam iz iskustva
 
RE: Zastita!! Karambolka(PS)

A znam da cu imati problema,evo bas dumam gdje bi mogao smjestiti ovu normalnu.
Jojo-neznam tacne performanse,ali mi je drug imao dva kadeta sa 1.6i motorima.Sta ja znam idu solidno za 55kw potrosnja oko 10l,njega je na obadva comp zezo pri paljenju (valjda im je to mana) obadva smo vozili oko 170km/h
 
Član
RE: Zastita!! Karambolka(PS)

aha ma ne znam meni to nekako najbojle za pocetak sta ja znam
 
Član
RE: Zastita!! Karambolka(PS)

«Inspired by GSI» je napisao(la):
Ma dobar je ona ako ga nadjes da mu je lim dobar ali rijetkost je to

ma nije mi toliko bitan lim uradit cu to ja lako meni je bitan samo motor da je dobar i da ne trosi preko 10l i da solidno ide da nije neko smece a s obzirom da 1.6i mozes nac za 1500 KM to je najisplatnije a vise ni nemam
 
RE: Zastita!! Karambolka(PS)

Ma meni je bitniji lim od motora motor uradis generalnu i miran a lim ako je propo po podu i kod amortizera mozes radit koliko oces nece biti isto
 
RE: Zastita!! Karambolka(PS)

ako te limarija ne interesuje...gledaj taj ti motor trosi mnogo ulja,a rezervni dijelovi nisu skupi...ja sam ga vozao(drug ga ima),to je verzija sa 75KS i ide fino,nije sada da leti,ali mislim da ces ti biti zadovoljan...:)
 
Član
RE: Zastita!! Karambolka(PS)

ma dobro necu uzeti bas neki krs al ono ako su malo obrve otisle to nije bitno a drugo je pod valjda im nije toliko los lim da mi ispadne sjediste na 170
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top