Zastita!!Radovi(update2)

Zastita!!Radovi(update2)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sory ako sam stavio u pogresan pod forum(nek neko premjesti ako jesam).
Ljudi sutra radim limariju i bice za par dana gotovo,e oram uzeti neku zastitu nije mi bitna cjena kvalitet me zanima ocu da zastitim pod komplet obrve i tako to sta da kupim? Gdje? cijene otprilike??
I jos jedno pitanje to sam negdje gledao neka masa kada se nanese na hrdju,hrdja se mjenja ponovo u metal i prestaje da vise hrdja imali to kod nas??
 
Član
RE: Zastita

I jasam to gledao na tv-u. Cuj pogledaj kod ovih jacih firmi za prodaju auto lakova. Imas na ch vili sikens kod pekare u nizu radnji od fasadne cigle (narandzasta). Oni kazu da sto se tice auto lakova i preparata imaju sve. Otidji pa vidi
 
Član
RE: Zastita

Ako si imao nekih varova na podu ili obrvama to fino ocistis i onda kupis DEKALIN i popunis te rupice.. Nakon toga kupis PLASTOBIT i sa njim mozes premazati citav pod, unutrasnje blatobrane itd (naravno prije premazivanja ocistis kompletan pod)..
Sredstvo koje cisti hrdju zove se ANTIKOROZIT. Mjesto koje je uhvatila hrdja ocistis malo celicnom cetkom onda naneses antikorozit i ostavis da se susi sve dok ne postane bijeli prah koji onda samo obrises krpom, ako ne bude potpuno ucinkovito iz prvog puta ponovis isti postupak..
Sve ovo (DEKALIN, PLASTOBIT, ANTIKOROZIT) mozes kupiti u radnji boja i lakova "SenSu" na Anexu iznad trolejbuske stanice prema gradu..
Dekalin (tuba) je oko 6-7KM, PLASTOBIT 1KG oko 8KM i ANTIKOROZIT 1L je oko 5KM..
 
Član
RE: Zastita

Boga mi , opasan projekat radiš , dok si to sve rasturio da uradiš zaštitu .. Ja sam to isto sve uradio na svom autu , samo što sam ja kobit-om uradio zaštitu . Sporije se suši , al je zaštita boli glava :lol: ..
Heheheh , gotov si , zaljubio se u auto dok to sve radiš ... Sretno
 
RE: Zastita

Eh evo da postavim slikice na sta lici kadet kad sam ga rascerupo unutra.Posto ja neznam to varit auto mi je kod majstora cekam da se povari sve pa da ja uradim zastitu.Ima bruku posla nezna ni on sam kad ce zavrsit.A i ja bio u nekom poslu ovih dana tako da sam tek juce ga ocerupo.A da sto se tice antikorozita to ce majstor taj da premaze "kaze on sve zna" pa cu ja ostalo.
Hej ljudi nemogu nes da stavim sliku ni na slibe ni imageshack pa cu kasnije da probam a mrsko mi kucat tekst ponovo.Pa slike slijede u sljedecem postu
 
RE: Zastita




I evo za kraj najveca rupa ustvari jedina ali je masala.

Eto za sada toliko slikica dodavat ce jos slika kad su bude islo kod majstora.
Pozz
 
Član
RE: Zastita

Sretno u projektu,samo brate hrdja ovaj kadet ko lud.
Valjda ces ga uspjeti uraditi kako treba pa da budes miran neko vrijeme.
Jos jednom sretno!
 
Legend
RE: Zastita

ma odvali gnjili lim,navari novi dje je bas katastrofa,i plastobit zastiti i ko nov je
 
RE: Zastita

Ma uradit ce se sve ama bas sve sto bude packi na njemu uzeo sam nove pragove i obrve.I dogovorio sam da mi produzi haubu ono bad look da bude.Eh konto sam da ofarbam haubu u crnu mat sad neznam sta vi mislite bil valjalo sta,ne zanima me ako ima pola grada mene zanima samo moje auto i kako ce to izgledat na njemu ili je seljacki da se to radi??
P.S.-evo jedna slikica za ove sto rade u photo shopu ako mogu da mi urade da bude hauba crna i da mi je ono produze???
 
Legend
RE: Zastita

to je finije u mat boji,ali zavisi koja je boja tvog kadeta,mora malo opet da odudara znas
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top