Zastava 750

Zastava 750

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
honda vti je napisao(la):
Dimce je napisao(la):
Izvini druze imam jedno pitanje :"Jesi ti radio ovog ficu"?
Ja sam kupio tog ficu od Darija 2007... on ga je napravio samo što je tada unutra bio serijski motor 1.8t iz seata sa gt28 (izmjereno 315 ks) + nitro ...getriba od b4,serijska lamela,ic od g60 rally,ovijes podosta problematican + prednji od fice... danas je od tog fice ostala samo karoserija sve ostalo je novo i skupo...samo nikako da ga završim do kraja da projuri kako spada...

pa koliko je onda para potroseno na ficka ?
 
Član
Dimce je napisao(la):
Imam ja slike ovog cofia i to dosta samo znam da ga jeradio Dario iz Zagreba pa me zanima da li je on radio tog Ficu ili je to prica za forumase.Koliko znam u njem, je motor od Audia TT 1.8T pa zto pitam coveka jer ima nekih nejasnoca a vidim vi pozorno pratite 402.
Motor je iz Pasata samo nekima to nije zvucalo dovoljno atraktivno pa su izmislili da je iz TT-a ... a motori su u biti isti...
 
Član
Nidje veze to ces morati pitati gazdu Hobda Vti ali nije malo veruj mi.Ali da se isplatilo jeste sigurno zadnje tri sezone je bilo OK.
 
Član
error_xp je napisao(la):
nema slika motora . i gdje bi tolki motor stao i intercooler gdje bi ga stavio ?

Vidi se drug da ti 402 bas nije jaca strana ... da imalo pratis trke na ovim prostorima, znao bi ovo auto ...

Novom vlasniku zelim da sto prije zavrsi sto je naumio sa ovim autom, pa da "paklena narandza", kako su ga zvali, opet pojuri punim potencijalom ...
 
Član
Svaka cast stvarno Cofi je za Respect ideja je orginalna a imao sam priliku gledati ga nekoliko puta stvarno ono

1.:123: 2.:123: 3.:123: 4.:123: 5. finish:123:
 
Član
error_xp je napisao(la):
honda vti je napisao(la):
Dimce je napisao(la):
Izvini druze imam jedno pitanje :"Jesi ti radio ovog ficu"?
Ja sam kupio tog ficu od Darija 2007... on ga je napravio samo što je tada unutra bio serijski motor 1.8t iz seata sa gt28 (izmjereno 315 ks) + nitro ...getriba od b4,serijska lamela,ic od g60 rally,ovijes podosta problematican + prednji od fice... danas je od tog fice ostala samo karoserija sve ostalo je novo i skupo...samo nikako da ga završim do kraja da projuri kako spada...

pa koliko je onda para potroseno na ficka ?
Ja sam ga od Darija kupio za nekih 7.000 eur a od tada je utrošeno u njega još nekih 15.000 - 20.000 eur... bilo je puno problema s novim ovjesom,poluosovinama,elektronikom i podosta sitnica pa su se neke stvari radile više puta izpocetka...
 
Član
mtopic je napisao(la):
error_xp je napisao(la):
nema slika motora . i gdje bi tolki motor stao i intercooler gdje bi ga stavio ?

Vidi se drug da ti 402 bas nije jaca strana ... da imalo pratis trke na ovim prostorima, znao bi ovo auto ...

Novom vlasniku zelim da sto prije zavrsi sto je naumio sa ovim autom, pa da "paklena narandza", kako su ga zvali, opet pojuri punim potencijalom ...

U potpunosti se slazem, i kao i Mtopic sve najbolje i oavestavaj nas redovno.
Nadam se da ces ga sklopiti do pocetka ove sezone.:cool::cool:
 
Član
Sve je pocelo promjenom motora tj povecanjem snage... poco je lomiti stare poluosovine i cijeli ovijes to više nije mogao pratiti... od tada vec 2 godine traju promjene svega i svačega pošto je cilj bio 10 sec još za 2008... ali umjesto toga došla je frustracija jer tu godinu nisam uspio zvršiti ni jednu trku da nije nešto puklo ili zaj*avalo... ove godine je ovjes napokon napravljen kako spada ( na 24 unibola) tako da sam odvozio 5-6 trka... bilo je još sitnica s elekrtonikom,getribom i instalacijama... nitro nisam ni spajao... tako da isto podosta jadna godina ali za 2010 je u planu da napokon to sve sjedne na svoje mjesto!
 
Član
KLASA ......:icon_question::icon_question::icon_question:
Da li je sa Aleks i ostalim drustvom ili kao i prije sa Dajanom(citaj Spacek).
 
BHT Ovisnik
bio je taj ćofi po raznim novinama i svima poznat sa SR402 scene:cool: sve vozilice su za pozeljet,sretno sa sto manje kvarova:cool::cool::cool:
 

IGY

Član
erroe jos jedan ovakav ispad i ide ti trajni ban, ovo ti je posljednje upozorenje


a vidim paklena naradnza ce se opet razbuditi malo, drago mi je da taj proekat nije umro,
btw imam par slika iz osijka sa SR :D
pa cu sutra postaviti ;)
sretno i da ove sezone ides nisko ;)
 
Član
Srecno sa fickom druze, jedva cekam nove klipove na yt, napravi ga da valja....Bice ovo dobra godina za SR, spremaju se strasna vozila...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top