Zastava 750

Zastava 750

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
malo nam daj podataka o tim autima sto si okacio
a za ficu svaka cast
a sta je bilo sa tim prijasnjim proektima
 
Član
@error_xp: Druze, ne kontam te uopste:icon_confused: Sta je smijesno u ovome:icon_question: Jel' ti citas ista od postova ili samo bez ikakve veze lupetas:icon_question: Vec sam ti u jednoj temi postavio slicno pitanje, a pratim malo tvoje postove:icon_mad: Smiri se malo:icon_twisted:
 
Član
Amer je napisao(la):
malo nam daj podataka o tim autima sto si okacio
a za ficu svaka cast
a sta je bilo sa tim prijasnjim proektima
Honda jaje je bila prva honda sa Integrinim motorom u Hr to sam vozio 2005...
inace model 1.3 komplet promjenjen ovijes(integra), kocnice(integra), motor i getriba (integra) 900 kg / 190 ks(zbog usisa ispuha i elektronike izmereno je 212 ks) 0-100 cca 5.9 najbolji rezultat 402 m je bio 13.6x

Honda Crx je bila esi pa sam ubacio Vti (160) ks unutra i zaj*avao se sa šminkanjem izvana... to sam vozio 2000/01
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
@error_xp: Druze, ne kontam te uopste:icon_confused: Sta je smijesno u ovome:icon_question: Jel' ti citas ista od postova ili samo bez ikakve veze lupetas:icon_question: Vec sam ti u jednoj temi postavio slicno pitanje, a pratim malo tvoje postove:icon_mad: Smiri se malo:icon_twisted:

smjesno je ovo zato sto ne mogu povjerovati u ovo
 
Član
Imam ja slike ovog cofia i to dosta pratim pomno ovaj projekat jer me odusevio samo znam da ga je radio Dario iz Zagreba pa ga je skoro prodao Slovencu iz kluba Probaj Pratit ili tako nesto pa me zanima da li je on radio tog Ficu ili je to prica za forumase.Koliko znam u njemu je motor od Audia TT 1.8T pa zato pitam coveka jer ima nekih nejasnoca a vidim vi pozorno pratite 402 pa ste upuceni (mislim na Ogy Boya)a neverovatno nije nista samo je neverovatan respect za upustanje u ovakav projekat).
Evo neke od slika kad se radio.

 
Član
Dimce je napisao(la):
Izvini druze imam jedno pitanje :"Jesi ti radio ovog ficu"?
Ja sam kupio tog ficu od Darija 2007... on ga je napravio samo što je tada unutra bio serijski motor 1.8t iz seata sa gt28 (izmjereno 315 ks) + nitro ...getriba od b4,serijska lamela,ic od g60 rally,ovijes podosta problematican + prednji od fice... danas je od tog fice ostala samo karoserija sve ostalo je novo i skupo...samo nikako da ga završim do kraja da projuri kako spada...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top