zanimljivosti iz auto oglasa (mobile, autoscout24, PIK ...)

zanimljivosti iz auto oglasa (mobile, autoscout24, PIK ...)

Član
Kazi mi znam da se bavis uvozom, jel bi bilo kakvih problema na tehnickom ili granici zbog kaveza i dva sjedala ?? Opasno mi se svidja, dosta ulozeno vidi se cijena ja malo sumnjiv zato
 
Član
Kazi mi znam da se bavis uvozom, jel bi bilo kakvih problema na tehnickom ili granici zbog kaveza i dva sjedala ?? Opasno mi se svidja, dosta ulozeno vidi se cijena ja malo sumnjiv zato

Apsolutno nikakvih problema nemaš nigdje, i ako gdje sta zapne s 10 € ćeš proći .
mada sumnjam ja da je on jos tu na prodaji, tamo je tržište jako i čim sta ispane povoljno, neobično ili dobro odma se to proda.
imao sam X slučajeva izađe tek objavljen oglas u prvoj minuti, ja nazovem kaze prodato prije pola sata
 
Član
Nista cekat cu povoljniju carinu u svicarskoj tamo se leoni full :)
Ako neko ima iskustva sa uvoz auta iz svicarske nedavno bilo bi extra da podjeli snama.
 
Član
Ovih mondea karavana po mobile imas jako jeftinih, 1500 do 3000 eura sa svom opremom, ja bas nedavno gledao. Ali mi se jaaaaako svidjaju pogotovo u karavan verziji :D
 
Član
Trište je nenormalno bezobrazno postalo ... gledam bmw m3 csl e36 80k $ ??? Wtf ? Za 300 kupio bih mclaren 675lt za 5g dvostruka vrijednost.
Porsche gt2 500k $
 
Što je najgore ovaj M3 je bio u oglasu prije pola godine u istoj ovoj firmi sa cijenom od 199 000€, vjerojatno su ga povukli iz oglasa i sad oderali još 100 000.
Općenito cijene ovakvih auta koji su značajni na neki način su postale apstraktne, da ne kažem bolesne.
Netko će reći raritet, e pa u 99% slučaja nije riječ o raritetu u pravom smislu te riječi.
 
Top