zanimljivosti iz auto oglasa (mobile, autoscout24, PIK ...)

zanimljivosti iz auto oglasa (mobile, autoscout24, PIK ...)

Cena je smesna, 2013. god , 7000km presao. Malo mi je samo cudno sto ga prodaje u Srbiji, a bih table, logicno je da ce ga za vise prodati u BIh jer ne mora da se carini itd...

EDIT: Tek sad videh da si mislio na imprezu :D
Hahaha , ništa se ne brini ... Mislio sam ja komentarisati i Renoa , jer je vrhunski.. I takođe mi je čudno što ga prodaje u SRB ako je iz BIH auto ... Al' je premoćan , i cijena uopšte nije velika .. :D
 
Na PIK-u su stavljena dva videa "kako auto ide..." a samo ga drka i brusi kvačilo i gume , i 30000 KM, ovo je za PIK fails ... :D
 
BHT Ovisnik
jos malo pa ferarija kupis iz te goodiine
mene je volvo koji je kostao 7500km do sada izasao 15+km tako da ovo vrijedi ovih novaca,koliko je samo ulozeno u auto,sve malte ne novo, te samo trud i ostalo, relano si kupio novog nissana 200sx jos sređenog, da ne ulazem rekao bih da mi netko valja supljake i za volvo, to kosta...
 
Član
mene je volvo koji je kostao 7500km do sada izasao 15+km tako da ovo vrijedi ovih novaca,koliko je samo ulozeno u auto,sve malte ne novo, te samo trud i ostalo, relano si kupio novog nissana 200sx jos sređenog, da ne ulazem rekao bih da mi netko valja supljake i za volvo, to kosta...
Izašao bi te i više da nisi uzimao kineske :woot:
 
BHT Ovisnik
kineske sta ? :D u autu je sve original iz ovlastenog jer nije toliko skupo kao sto pricaju,koja marka jeftinije u autodijelovima
 
Top