Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Sjecam se ove teme na auto.ba , bila je jedna od najpopularnijih na forumu a vidim ovdje je nema , znaci sta se sve vozi po nasim cestama , neobicna , skupa i rijetka auta , mislim da imamo materijala za temu :icon_smile:

Ja sam cuo da negdje , mislim u Srebreniku , neki batica vozi SLR :icon_question:
 
RE: Bosnian Supercars

2mdj8k4.jpg
 
RE: Bosnian Supercars

Frenkie-3B je napisao(la):
jeli ovo babukin viper?

Jeste, Elvir nekad davno stavio sliku na derneku pa je nadjoh na compu :icon_smile: I sa farovima od Punta je prelijep svejedno :icon_smile:

Ev još dva , vidim nije ih se niko sjetio :)
Lambo nekad bio svugdje po profilima kada se pojavio
2wohs9j.jpg

I Samirov R8 :)

2dwdp4m.jpg

29nbk39.jpg
 
Član
RE: Bosnian Supercars

Ako se pika i video evo jedan od mene Ferrari F430

http://www.youtube.com/watch?v=xghcf5VWwOY
 
Član
RE: Bosnian Supercars

Da malo osvjezim ovo....:icon_biggrin:
Aston Martin Vantage....na Vlasicu pred Novu godinu!
Slika je takva kakva jeste,vrata iza mene,nisam ga mogao bolje uhvatiti...ujutro ga vise nije bilo....:icon_cry:
[attachment=28072]
 
Član
RE: Bosnian Supercars

ii imam ja ovi slicica kolko os prije gdje god vidim sta lijepo neobicno uslikam :D
evo 2 slicice jedne mecke od prije 4 godine

378 kW / 514 PS
 
Član
RE: Bosnian Supercars

SoundLunatic je napisao(la):
a odakle je onaj crni BMW M5 E39??

Bio je u Sar. došao u račun iz Mostara , prodavali ga na Kobiljoj glavi u Yamaha salonu, išao sam ga gledati i bio je u lošem stanju a i nije imao ni svu opremu. Neznam gdje je prodan ako mislimo na istog
 
RE: Bosnian Supercars

da, to je taj.. ;)

evo ga i na piku.. ovako na slikama se ne cini los..

http://www.pik.ba/artikal/198230/bmw-m5/#sta=slike
 
Član
RE: Bosnian Supercars

neznam tacno prije koliko godina u mercedesovom servisu u Vogosci bila je Meclarenova formula parkirana

u Vogosci ima crvena korveta imao sam negdje sliku (uslikat cu kad je vidim ponovo)
 
Top