Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
Jucer sam se vozio iza njega i nisam nesto zadivljen zvukom kao sto neko spomenu. Cuo sam dosta "normalnih" auta sa puno boljim zvukom. Ili ovom domace gorivo ne godi :D
 
Član
Koliko god sam fan saxa ihaater cla amg to sto pricate je star wars . Da uzeo ga saxo na parkingu. Gledam svaki dan a45 amg tj slusam ga to o zvuku jos jedna glupost. I da, pogledajte od momka malo kanal prije nego sto pisete
 
Zato i Muki i nije htio da pise jer ce biti ovakvih komentara, poslije toga su stali i momak sa Meckom se ibretio, trazio mu da digne haubu da vidi sta je ispod :D Al et necemo lovacki prica ovde, ako se zadesi opet nadam se da ce se i snimiti :D
 
Član
25c05253fea4ff8aa75ba2732b204c58.jpg
 
Super Moderator
Ako je vama ono zvuk, onda ne znam sta da kazem. Kakav crni zvuk, isto ko i gti, rs megane. To nema zvuka nikakvog, pogotovo ono "umjetno" pucanje kod saltanja
Ja ne komentarisem nista drugo, samo za zvuk kazem, da ne bude zabune
 
Član
Slazem se 100%, ja sam odmah napisao da mu zvuk nije nista posebno. Ukusi su razliciti, al mislim da ce se mnogi sloziti.

Slusao sam svega, od Ferraria, Lamba do SLS-a i najbolji utisak mi je definitivno Masserati ostavio.
 
Član
Od novijih golfova jedino je petica gti imala dobar zvuk al i on je vjestacki bio napravljen :D naravno V R32 je objasnio neke stvari sto se tice zvuka u hatch klasi, kao i onaj stariji petak u fokusu st, naravno i honda civic type r :):D
 
Top